وفاداری در ازدواج
وبلاگ مهارت همسرداری نوشت:
با همسر سابق تان ازدواج نکنید
وبلاگ مهارت همسرداری نوشت:
نکته های همسرداری از علی ع و فاطمه س
وبلاگ مهارت همسرداری نوشت:
علی ع و فاطمه س بهترین زوج تاریخ اسلام هستند که تا با یکدیگر بودند مایه آرامش و تسلی یکدیگر شدند خواندن این مطلب را به شما که می خواهید اینگونه باشید توصیه می کنیم
صداقت نخستین رکن دیانت /صداقت را ملاک انتخاب همسر قرار دهید
صبریه:در زندگی زناشویی صداقت به عنوان رکنی مهم در تشکیل رابطه ایی توام با عشق به حساب می آید پس اگر انسان تمام حرکات و سکنات و همه ی احوال او روى صدق، راستى، درستى و حقیقت صورت گیرد ،صداقت و راستی در تمام مراحل وجودى و زندگى اش تحقق پیدا می کند.
زندگی مشترک زناشویی شما
وبلاگ مهارت همسرداری نوشت:
هر روز بسته به عقاید و باورهایمان با انتخاب­های زیادی روبرو هستیم ساختار ذهن ما طی سال­ها در میان انتخاب­های درست و نادرست­مان رشد کرده تا امروز ­که تصمیم به تغییر آن گرفته­ ایم اغلب این انتخاب­ها را درهایی می­بینم, بر روی دیواری که سد راه مان شده و نمی ­دانیم آن­سویش چیست, باز کردن در و وارد شدن همیشه ساده­ ترین کار­ است خواه یک انتخاب مثبت یا منفی باشد اما خروج ممکن است سال­ها به طول انجامد
بستن  دروازه های دخالت دیگران / زوجین الگوی اسلامی را در زندگی پیاده کنند
راهکار های کنترل دخالت دیگران در زندگی مشترک؛
صبریه: خیلی از زوج ها بواسطه ی دخالت والدین یا بستگان در زندگی دچار مشکل و اختلاف شده اند که این دخالت ها ناشی از اجازه زوجین در رفتار و عمل به اطافیان است که لازمه کاهش این مشکلات تمامیت خواهی روابط و مسائل توسط همسران می باشد.
صبریه:یکی از مصادیق بسیار شایع جرم فریب در ازدواج اعلام عدم سابقه ازدواج یکی از طرفین عقد است، به عبارتی دیگر تجرد یکی از مواردی است که عقد بر مبنای آن واقع می‌گردد.
معیار های ازدواج موفق
وبلاگ مهارت همسرداری نوشت:
صبریه:به طور کلی تصمیم ازدواج باید در شرایط سنی ای گرفته شود که فرد اطلاعات و تجربه کافی داشته باشد, به رشد و ثبات عقلی و عاطفی رسیده و توانایی زندگی مستقل را داشته باشد .
دست یابی به خوشبختی تنها از راه ازدواج شدنی است
صبریه: انسان به سادگی و اسانی به خوشبختی یعنی آرامش و آسایش دست می یابد وخداوند که نسبت به انسان و نیازهای او آگاه است خوشبختی بشر را در ازدواج قرار داده است.
زنان با فاصله گرفتن از شما می خواهند چه پیامی را برسانند
وبلاگ مهارت همسرداری نوشت:
زمانی که حس می‌کنید یک خانم از شما فاصله می‌گیرد شاید می‌خواهد با این کار خود پیغامی برساند. مکالمات مؤثر بین افراد با درک پیام‌هایی است که فرد مقابل می‌خواهد برساند.
آدم های دوست داشتنی این جوری اند!
وبلاگ مهارت همسرداری نوشت:
اگر انسان خلاق، صبور، الهام بخش و پر از اهداف و آرزوهای بزرگ هستید، برای داشتن یک شغل مناسب و عالی کافی نیست! چرا؟ چون باید شخصیت کاریزماتیک هم داشته باشید.
برنامه های ماهواره پایین آورنده سطح رضایتمندی همسران است
صبریه : قیاس جزء ویژگی های انسان است و مقایسه همسر خود با آنچه در ماهواره دیده شده باعث کاهش سطح رضایتمندی از همسر شده و پایه های زندگی را متزلزل می نماید .
 روابط زوجین بر پایه اعتماد وحسن نیت باشد
یک مشاور خانواده:
یک مشاور خانواده گفت : در صورتی توافق متقابل میان زوجین رخ می دهد که هر دو طرف نسبت به هم حسن نیت و به طرف مقابل اطمینان داشته باشند.
به عنوان یک زن هرگز این کارها را برای شوهرتان انجام ندهید!
وبلاگ مهارت همسرداری نوشت:
هر زنی دوست دارد رابطه ای شاد داشته باشد، با این حال گاهی خانم ها نقش مردان را در رابطه نادیده می گیرند و به خاطر عشق شادی خود را قربانی می کنند.
اعتیاد عاطفی!
وبلاگ مهارت همسرداری نوشت:
عاشق واقعی، معشوق را همان طور که هست می پذیرد

صفحه‌ها