نمایش 1 - 10 از 571
صبریه:سرپرست بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) از برگزاری حدود 100 برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در این استان خبر داد.
یک جامعه شناس:
یک جامعه شناس گفت: سیگار و قلیان کشیدن دختران ایرانی مسئله قابل قبولی نیست و بیانگر فرهنگ آسیب دیده و بیمار است.
سرپرست بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه:
سرپرست بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) گفت:آراستگی و داشتن پوشش مناسب علاوه بر امنیت روانی در فرد و جامعه در تحکیم بنیان خانواده نقشی موثر دارد که عدم رعایت آن بسیار آسیب زا خواهد بود.
یک روانپزشک:
یک روانپزشک گفت: برای افزایش سلامتی باید توانایی خود را برای مقابله با استرس تقویت نمود.
خیانت
یک مشاور خانواده:
یک مشاور خانواده گفت: خیانت شامل برقراری ارتباط جنسی یک فرد متأهل با جنس مخالف، خارج از چارچوب خانواده (غیر از همسر) است که اشاعه دهنده فساد در جامعه و متزلزل شدن و از هم پاشیدن خانواده است.
یک مدرس حوزه و دانشگاه:
یک مدرس حوزه و دانشگاه گفت: واقعه غدیر با معرفی امام علی (ع) ، امامت و ولایت را آغاز نموده و حرکتی عظیم برای تداوم اسلام بوده است.
الگوهای فرهنگ بومی و دینی
یک مدرس حوزه علمیه:
یک مدرس حوزه علمیه گفت: باید الگوهای فرهنگ بومی و دینی را تقویت و پاسدارای کنیم تا الگوهایی درجامعه مورد توجه قرارگیرد که با اصول و ارزش­های جامعه­ ما به ویژه مذهب ما یکسان و هماهنگ باشد.
داروهای لاغری
یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی:
یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: داروها لاغری زیرمینی و یا گیاهی ، متاسفانه عوارض خطرناکی دارند.
یک مدرس دانشگاه:
یک مدرس دانشگاه گفت: تقلیداز الگوی پوششی و آرایشی غربی در فرهنگ و اجتماع اسلامی ما باعث ایجاد زمینه فساد است چون جلب توجه جنس مخالف ،بذرشهوت را در دل بارور ساخته که موجب انحراف و خیانت می شود.
مدیر حوزه علمیه اسلام آباد غرب:
مدیر حوزه علمیه اسلام آباد غرب گفت: بی توجهی و بی تفاوتی افراد محجب به اشاعه ی بدحجابی یک آسیب جدی و کلی است و باعث می گردد که حجاب کم اهمیت تر جلوه کند پس لازم است که به معرفی حجاب به عنوان عامل برتر کوشا باشیم.

صفحه‌ها