نمایش 1 - 10 از 590
یک مدرس حوزه و دانشگاه:
یک مدرس حوزه و دانشگاه گفت: امام رضا علیه السلام با آن همه خصوصیات و ویژگی های ناب در تمام امور الگویی برای درس گرفتن می باشند.
مسول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه نبی اکرم استان کرمانشاه:
مسول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه نبی اکرم استان کرمانشاه گفت: امدادرسانی به آسیب دیدگان زلزله زدگان توسط طلاب و روحانیون علاوه بر حس انسان دوستی و وظیفه شناسی در راستای منویات رهبر معظم انقلاب نسبت به امداد رسانی به آسیب دیدگان بود.
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص)عناوین روزهای هفته بسیج را اعلام کرد و گفت: بسیج چند رسالت مهم و ظیفه اساسی برعهده دارد که حراست و حفاظت از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی ، نخستین وظیفه بسیج است و حضور همیشگی در صحنه در جهت حمایت از مردم را وظیفه دیگر آن است که حرکت کمک رسانی و امداد صورت گرفته به غرب کشور بیانگر وجود فرهنگ بسیجی در میان تمام مردم ایران است.
مسئول فرهنگی حوزه علمیه اسلام آباد غرب:
مسئول فرهنگی حوزه علمیه اسلام آباد غرب گفت: فرزندان الگوهای خود را از خانواده برمی چینند و پوشش یکی از مواردیست که فرزندان بیشترین تاثیر را از والدین می گیرند.
یک مدرس حوزه علمیه:
یک مدرس حوزه علمیه گفت: از نظر تفکر اسلامی جامعه ای که دچار رکود شود نمی تواند پویا باشد اما در این پویای زنان باید مهمترین نقش خود یعنی مادری را فراموش نکنند و با آموزش حجاب و عفاف به فرزندان دختر و پسر خود زمینه اجتماعی سالم راتامین کنند.
مدرس دانشگاه :
مدرس دانشگاه گفت:خطر جدی ماهواره انحراف و سقوط اخلاقی است که جوانان را تهدید می کند،امروز دلیل تمایل جوانان به برنامه های ماهوارهاستفاده علمی نیست بلکه در بیشتر موارد دیدن برنامه هایی که رسانه داخلی نمایش نمی دهد و مبتذل هستند که باعث انحراف قشر جوان می گردد.
مدیر حوزه علمیه اسلام آباد:
مدیر حوزه علمیه اسلام آباد گفت: آشنایی زن با نقش‌ها و وظایفش در خانواده لازم است چون آگاهی زن از نقش ها و اثراتش بر افراد خانواده وجامعه باعث ایفای درست آن می شود و رشد و ثبات جامعه را تضمین می سازد.
یک مدرس حوزه علمیه:
یک مدرس حوزه علمیه گفت:بازیگران سینما الگوهای برخی جوانان هستند و مشاهده ی ظاهر و پوشش نامناسب آنان به عنوان الگو قشرجوان یک تهدید جدی و خطرناک است که نیازمند ساماندهی می باشد.
 ویتامین D نقش مهمی در سلامت استخوان دارد
یک پزشک عمومی:
یک پزشک عمومی گفت: استخوان برای تنظیم جذب کلسیم به ویتامین D وابسته است.
مهارت آموزی قبل از ازدواج
یک مدرس حوزه علمیه:
مدرس حوزه علمیه گفت: زوجین برای ایجاد یک خانواده متعادل باید آمادگی و مهارت لازم را در خانواده و اجتماع کسب کرده باشند و یا از تجارب دیگران استفاده نمایند به شرط آنکه زمینه دخالت دیگران را مهیا نسازند.

صفحه‌ها