نمایش 1 - 10 از 549
یک مشاور خانواده :
یک مشاور خانواده گفت:ایجاد بنیان خانواده بدون اگاهی و بروز طلاق زمینه ساز آسیب های متعددی مانند فرزندان طلاق، مشکلات روحی و روانی افراد متارکه یافته، عدم اعتماد به تشکیل خانواده و بروز برخی ناهنجارهای رفتاری در جامعه می گردد.
خواهر شهید سلیمان مرادی:
خواهر شهید سلیمان مرادی گفت : عملیات مرصاد شکستی به خاطر ماندنی برای تهاجمی همه جانبه از طرف غرب، آمریکا و مخالفان نظام جمهوری اسلام ایران به شکل منافقان بودکه مردم همیشه در صحنه ایران و بخصوص منطقه مرزی کرمانشاه را نادیده گرفته بودند.
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه:
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: کار گاه توانمندسازی فرماندهان خوزه با سیاست توانمندسازی فرماندهان موثر بسیج برای اقدامات مفید و اثرگذار است.
مشاور وزیرکشور ومدیرکل امور بانوان و خانواده وزارت کشور:
مشاور وزیرکشور ومدیرکل امور بانوان و خانواده وزارت کشور گفت: بروز آسیب ها در جامعه این مسئله را نشان می دهد که خانواده ها در ایران نتوانسته کارکرد و ماموریت خود را به خوبی در برابر آسیب های اجتماعی شناسایی کنند و در مقوله حجاب نیز باید براین موضوع دقت شود که حجاب مختص زن نیست و مردان نیز در مسئله عفاف و حجاب موثراند.
یک متخصص پوست:
یک متخصص پوست گفت: مهمترین علت پیری پوست در معرض مستقیم نور خورشید قرار گرفتن است.
مسئول فرهنگی بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص):
مسئول فرهنگی بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص)گفت: فعالیت بیش از 300 پایگاه برنامه های اوقات فراغت دختران در استان کرمانشاه با برنامه های متنوع آغاز شده است.
یک مدرس حوزه علمیه:
یک مدرس حوزه علمیه گفت:جایگاه زن در خانواده و اجتماع با افکار فمنیسمی مورد تهاجم و حمله دشمنان است.
مسئول فرهنگی بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص):
مسئول فرهنگی بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص)گفت:بیش از 1000 محفل انس با قرآن کریم توسط بسیجیان خواهر در کرمانشاه برپا شد.
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص):
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) گفت:حمله موشکی ایران به مقر فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی تروریست های تکفیری داعش را در دیرالزور سوریه هشدار بسیار کوچک به شرارت تروریست ها و حامیانشان بود .
یک مدرس حوزه علمیه:
یک مدرس حوزه علمیه گفت: تقدير امور سالانه در هر سال در شب قدر نوشته می شود و برای هر فرد و امتی امور کل سالش مقدر می گردد.

صفحه‌ها