نمایش 1 - 10 از 103
مدیر حوزه علمیه اسلام آباد غرب:
مدیر حوزه اسلام آباد غرب گفت: یکی از مصادیق ایمان که اثراتش در جامعه واضح تر می باشد عفاف و حجاب است چون حضور افرادی با پوشش مناسب یا کنترل نگاه برسلامت جامعه اثر مثبت می گذارد.
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص):
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) گفت:غفلت از عفاف و حجاب جامعه را با آسیب های متعددی روبرو می سازد لذا بر همه خصوصا مسئولان فرهنگی واجب است که این موضوع را با دقت و جدیت بیشتری دنبال کنند.
یک مدرس حوزه علمیه :
یک مدرس حوزه علمیه گفت:رعایت حجاب و موازین شرعی،زن را از ملعبه‌ انسانهای شدن و مردان پست دور نگهداشته و زمینه آسایش و راحتی و زندگی شرافتمندانه را برایشان ایجاد می کند.
یک مدرس دانشگاه:
یک مدرس دانشگاه گفت: با رشد بی حجابی دیگر از جامعه و نهاد خانواده نباید انتظار داشت که کارکرد صحیح خود را داشته باشد و سالم بماند و در چنین موقعیتی ، زن و شوهر به یکدیگر خیانت کرده ودیگر نباید انتظار یک خانواده پایدار ، گرم و پابرجا را داشت .
یک مدرس حوزه علمیه:
یک مدرس حوزه علمیه گفت: حجاب تامین کننده وحدت روانی زنان است و در واقع حجاب و عفاف بر سلامت و بهداشت روان با ایجادحس امنیت و آرامشی موثر است.
مسئول حوزه علمیه خواهران اسلام آباد:
مسئول حوزه علمیه خواهران اسلام آباد گفت: عفاف و حجاب باید در الگوهایی مانند بازیگران و اشخاص مهم نهادینه شود تا جامعه نیز در این حوزه واکسینه شود و ارزش و اهمیت عفت و حیا در گوش جان افراد بنشیند.
مسئول فرهنگی حوزه علمیه اسلام آباد غرب:
مسئول فرهنگی حوزه علمیه اسلام آباد غرب گفت: فرزندان الگوهای خود را از خانواده برمی چینند و پوشش یکی از مواردیست که فرزندان بیشترین تاثیر را از والدین می گیرند.
یک مدرس حوزه علمیه:
یک مدرس حوزه علمیه گفت: از نظر تفکر اسلامی جامعه ای که دچار رکود شود نمی تواند پویا باشد اما در این پویای زنان باید مهمترین نقش خود یعنی مادری را فراموش نکنند و با آموزش حجاب و عفاف به فرزندان دختر و پسر خود زمینه اجتماعی سالم راتامین کنند.
یک مدرس حوزه علمیه:
یک مدرس حوزه علمیه گفت: آسیب دیدن اساس خانواده مهمترین و بیشترین آسیبی است که با بی حجابی ایجاد می شود و معضل های طلاق،خیانت،بحران هویت ، حرمت شکنی ابعاد کوچکی از آن آسیب ها هستند.
سرپرست بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه:
سرپرست بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) گفت:آراستگی و داشتن پوشش مناسب علاوه بر امنیت روانی در فرد و جامعه در تحکیم بنیان خانواده نقشی موثر دارد که عدم رعایت آن بسیار آسیب زا خواهد بود.

صفحه‌ها