نمایش 1 - 10 از 99
یک روانشناس :
یک روانشناس گفت: طلاق در گذشته، امری قبیح بود اما اکنون کمتر خانواده ای را می بینیم که در نزدیکان خود حداقل یک فرد طلاق گرفته نداشته باشند پس طلاق یک آسیب اجتماعی است که بر بنیان خانواده اثر می گذارد و پیامدهای بدی به دنبال دارد.
یک مشاور خانواده:
یک مشاور خانواده گفت: طلاق حادثه تنش‌زايی است كه ثبات خانواده را درهم می‌شكند و سلامت جامعه را تهدید می کند.
یک مشاور خانواده:
یک مشاور خانواده گفت: عدم آموزش مهارت های لازم برای زندگی خانوادگی از علل طلاق در جامعه است.
یک مدرس حوزه علمیه:
یک مدرس حوزه علمیه گفت: حجاب تامین کننده وحدت روانی زنان است و در واقع حجاب و عفاف بر سلامت و بهداشت روان با ایجادحس امنیت و آرامشی موثر است.
مدیر حوزه علمیه اسلام آباد:
مدیر حوزه علمیه اسلام آباد گفت: آشنایی زن با نقش‌ها و وظایفش در خانواده لازم است چون آگاهی زن از نقش ها و اثراتش بر افراد خانواده وجامعه باعث ایفای درست آن می شود و رشد و ثبات جامعه را تضمین می سازد.
تهاجم فرهنگی
مسئول فرهنگی بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص):‏
مسئول فرهنگی بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص)گفت: ‏تخلیه‏ ی فرهنگ خودی و ایجاد خلأ فرهنگی توسط تهاجم فرهنگی راه ‏خاصی برای تغییر سبک و آداب و رسوم ایرانی است.
 ازدواج سنتی و  ازدواج مدرن
یک مشاور خانواده:
یک مشاور خانواده گفت: در ازدواج سنتی و چه ازدواج مدرن مهم‌ترین موضوع شناخت دقیق و کسب اطلاعات از گذشته و خصوصیات افراد است پس از طرفی نمی‌توان به قاطعیت گفت که فضای مجازی مکانی برای ازدواج هست یا نیست.
یک مدرس دانشگاه:
یک مدرس دانشگاه گفت: پیامدهای اشتغال زنان با توجه به موقعیت و شرایط فردی و اجتماعی آنان متفاوت است و نمی توان به طور قطعی موضوع اشتغال زنان را خوب یا بد تلقی کرد.
فضای مجازی
یک جامعه شناس:
یک جامعه شناس گفت: عدم کنترل و نبود نظارت به روابط در این فضا باعث افسارگسیختگی فضای مجازی شده است که باعث افزایش جرائم اخلاقی مانند خیانت،روابط نامشروع،طلاق و اخاذی شده است.
یک جامعه شناس:
یک جامعه شناس گفت: سیگار و قلیان کشیدن دختران ایرانی مسئله قابل قبولی نیست و بیانگر فرهنگ آسیب دیده و بیمار است.

صفحه‌ها