نمایش 1 - 10 از 74
یک جامعه شناس:
یک جامعه شناس گفت: شناخت حریم ها و محافظت از اطلاعات شخصی و عدم برقراری ارتباط دوستانه با افراد غریبه نباید بخش مجهول آموزش استفاده بهینه از تلفن همراه باشد.
مسئول فرهنگی بسیج جامعه زنان :
مسئول فرهنگی بسیج جامعه زنان گفت: افزایش بصیرت و آگاهی نسبت به تهدیدات وظیفه همگانی است و باید در آگاهی بخشی خود و خانواده و دوستان تلاش نمود تا درمقابل جنگ نرم مجهز بود.
مدرس دانشگاه و مربی آموزش مهارت های زندگی :
مدرس دانشگاه و مربی آموزش مهارت های زندگی گفت: خـانـواده بـرتر در شيوه زندگى خود حد و اندازه را نگه مى دارند، نعمتهاى الهى را بى حـسـاب و كـتـاب مـصرف نمى كنند و آنها را ضايع نمى سازند. در زندگى آنها اثرى از تجملات و تشريفات وجود ندارد. و در حقیقت حد تعادل را حفظ می کند.
یک روانشناس:
یک روانشناس گفت:والدین باید ابتداً عادت‌های رفتاری سالمی را در رابطه با استفاده از تکنولوژی کسب کنند و کاربرد و روش استفاده صحیح را بیاموزند تا بتوانند کودکان خود را از ابتدا مدیریت کنند.
مدرس حوزه علمیه:
یک مدرس حوزه علمیه گفت:کسب مهارت در خصوص آداب ومعاشرت ونقش آن در تحکیم خانواده، نشاط خانواده،ارتقای آگاهی دختران نسبت به اقتصاد خانواده،احترام به والدین و ازدواج آسان مطمعنا اثر گذاری مثبتی در زندگی های روز مره انان دارد که سلامت جامعه را نیز تضمین می سازد.
یک روانشناس و مشاوره:
یک روانشناس و مشاوره گفت: اگر ماهواره روی خود ما تأثیر نداشته باشه که مسلماً دارد ، روی فرزندانمان اثرات بسیار مخربی خواهد داشت.
یک روانشناس:
یک روانشناس گفت: نگرش‌ها و توانایی‌های كودكان با کپی برداری از والدین شكل می‌گیرد و روی نوع رفتاری آنها اثر می‌گذارد پس برای مدیریت رفتاری كودكان در ابتدا باید به این بپردازیم كه با خومان چگونه رفتاری داریم و باآنان چگونه رفتارکنیم.
مدرس دانشگاه و مربی آموزش مهارت های زندگی:
مدرس دانشگاه و مربی آموزش مهارت های زندگی گفت: احترام به کودک در خود پنداره او تأثیری ژرف بر جای می گذارد و این تأثیر اسباب پذیرش فضایل اخلاقی را بیشتر می سازد.
مدیر حوزه علمیه اسلام آباد:
مدیر حوزه علمیه اسلام آباد گفت: آشنایی زن با نقش‌ها و وظایفش در خانواده لازم است چون آگاهی زن از نقش ها و اثراتش بر افراد خانواده وجامعه باعث ایفای درست آن می شود و رشد و ثبات جامعه را تضمین می سازد.
نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه:
نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: باتغییرسبک زندگی دین به سختی حفظ می شودو تغییر مدل زندگی و ظاهر افراد بیانگر تغییر سبک زندگی است که دشمنان طرح ریزی نموده اند پس حضور و تلاش برای مقابله با این مهم وظیفه ی همگانی است که معلمان و مدیران اولین سنگربانان مبارزه با تغییر سبک زندگی هستند.

صفحه‌ها