نمایش 1 - 10 از 108
یک مدرس حوزه و دانشگاه:
یک مدرس حوزه و دانشگاه گفت: امام رضا علیه السلام با آن همه خصوصیات و ویژگی های ناب در تمام امور الگویی برای درس گرفتن می باشند.
سرپرست بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) :
سرپرست بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) گفت:یکی از کارهایی که باید انجام دهید این است که فرهنگ شهید و شهادت را در آثار فاخر و با شیوه های نوین و تازه و ایده های خوب به نسل جوان منتقل کنیم ، مسئولان ما نیز باید سعی کنند اعمال و رفتار خود رابا فرهنگ شهید و شهادت منطبق کنند که در مقابل نسل شهدا و جوانان مسئولند .
سرپرست بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه:
سرپرست بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) گفت:آراستگی و داشتن پوشش مناسب علاوه بر امنیت روانی در فرد و جامعه در تحکیم بنیان خانواده نقشی موثر دارد که عدم رعایت آن بسیار آسیب زا خواهد بود.
یک مدرس حوزه و دانشگاه:
یک مدرس حوزه و دانشگاه گفت: واقعه غدیر با معرفی امام علی (ع) ، امامت و ولایت را آغاز نموده و حرکتی عظیم برای تداوم اسلام بوده است.
الگوهای فرهنگ بومی و دینی
یک مدرس حوزه علمیه:
یک مدرس حوزه علمیه گفت: باید الگوهای فرهنگ بومی و دینی را تقویت و پاسدارای کنیم تا الگوهایی درجامعه مورد توجه قرارگیرد که با اصول و ارزش­های جامعه­ ما به ویژه مذهب ما یکسان و هماهنگ باشد.
مدرس حوزه و دانشگاه:
مدرس حوزه و دانشگاه گفت:قرآن می گوید در مقابل دشمنان تجهیز شویم پس باید از ابزار فضای مجازی و رسانه تحت امر خود استفاده کنیم . دشمن از فضا خوب استفاده می کند چون به لحاظ ساخت و محتوا جلو افتاده ولی امکان غلبه وجود دارد به شرط آنکه خود و فرزندان را به دانش استفاده تجهیز کنیم .
نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه:
نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: باتغییرسبک زندگی دین به سختی حفظ می شودو تغییر مدل زندگی و ظاهر افراد بیانگر تغییر سبک زندگی است که دشمنان طرح ریزی نموده اند پس حضور و تلاش برای مقابله با این مهم وظیفه ی همگانی است که معلمان و مدیران اولین سنگربانان مبارزه با تغییر سبک زندگی هستند.
یک مدرس دانشگاه:
یک مدرس دانشگاه گفت:ترویج آداب و رسوم ناپسند در برنامه های ماهواره در ذهن کودک و نوجوان نقش می بندد و بسیاری از اصول اخلاقی که برای والدین ارزش هستند در اذهان فرزندان با برنامه های ماهواره از بین می رود و این موضوع باعث ناهنجاری و مشکلات عدیده در خانواده وابزاری مخرب برای ارزش های اخلاقی می شود.
مسئول فرهنگی بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص):
مسئول فرهنگی بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص)گفت:بیش از 1000 محفل انس با قرآن کریم توسط بسیجیان خواهر در کرمانشاه برپا شد.
مدرس حوزه و دانشگاه:
مدرس حوزه و دانشگاه گفت: ایام اعتکاف بهترین زمان و فرصت برای رهایی از بار گناهان و بهرمندشدن از رحمت سراریز خداوند است.

صفحه‌ها