نمایش 1 - 10 از 1005
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
صبریه: والدین در تبیین و نهادینه نمودن ارزش های به فرزندان نقش مهم و اساسی دارند.
صبریه: حس بشردوستانه نوعدوستی مردم در کمک به زلزله زدگان غرب کشور سرمایه بزرگ برای کشور والتیامی بر غم زلزله زدگان است.
زلزله کرمانشاه
صبریه: برغم تلاش و بسیج همگانی، هنوز گروهی از زلزله‌زدگان ‏کرمانشاهی با مشکلاتی همچون کمبود چادر، نبود امکانات بهداشتی ‏،قطعی آب و برق مواجه هستند و برودت هوا، شرایط را برای آنان ‏سخت‌تر نموده است‎.‎ و همیاری بیشتر و سریعتری را طلب دارد.
صبریه: بی حجابی و بدحجابی ها باعث لغزیدن مرد و زن شده و بسیار اتفاق افتاده که باعث ایجاد اختلافات خانوادگی و در نهایت طلاق و جدایی شده است پس یکی از علل سست شدن بنیان خانواده ها بی شک بی حجابی یا بدحجابی است .
صبریه:رواج بی‌رویه جراحی‌زیبایی و توجه محض به زیبا شدن و عدم توجه به ارزشهای دیگر آسیب زاست و راهکار کاهش عمل های زیبایی درونی سازی ارزش های اخلاقی است.
صبریه: نماز علاوه بر افزایش تقوا و رهاندن روح از آلودگی و گناه ، جامعه را از فحشا و منکر نجات بخش می باشد.
صبریه: کسب مهارت زندگی توسط زوجین و شناخت زیر و بم روابط کلامی یک الزام مهم در جهت تداوم و شادابی زندگی مشترک می باشد.
گرایش به مد و افراط در آن مسبب سقوط بسیاری از ارزش هاست؛
صبریه: گرایش بی رویه افراد خصوصا زنان به مد و مدگرایی باعث شکاف های بحرانی میان ارزشهای فردی و اجتماعی می شود.
صبریه: ظهور تکنولوژی های نوین ارتباطی در عصر حاضر به همراه تحولاتی که در فضای مجازی بوجود آمده است ، بسیاری از کارکردهای خانواده ها را دچار اختلال کرده است. در مباحث آسیب شناختى نهاد خانواده، یکى از محورهاى مهم، بررسى آسیبهاى ناشى از تحولات خانواده است. تحولاتى که خود منشأ بروز دگرگونی های عمیق و اساسى در نوع روابط و ارزشهاى خانوادگى و همچنین هویت و شخصیت فردی نیزمی باشند.
صبریه: مسلماً اشتغال زنان تأثیر مستقیمی بر کاهش جمعیت دارد زیرا زنان شاغل برای حفظ شغل خود تمایلی به فرزندآوری ندارند و از طرفی با توجه به ساعات کاری طولانی زمان کمتری را به خانواده اختصاص می دهند.

صفحه‌ها