نمایش 1 - 10 از 1022
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
صبریه: خانواده ها نقشی اساسی در تبیین الگوهای رفتاری اعضای خانواده دارند زیرا ارتباط تنگاتنگی بین اعضای خانواده وجود دارد و عدم آگاهی در خانواده از آسیب های رسانه های نوین مثل ماهواره و فضای مجازی باعث تغییرات نامناسب در سبک زندگی و الگوهای رفتاری مخاطب می شود.
صبریه:کاهش توقعات سخت گیرانه ای که باعث افزایش سن ازدواج و کاهش ازدواج شده است مهمترین قدم در بالا رفتن تعداد ازدواج ها می باشد و از طرفی والدین معنای واقعی زندگی مشترک و مسئولیت ها و حقوق همسر را برای فرزندان تبیین نمایند تا آینده زندگی مشترک آنان را تضمین کنند.
صبریه:ازدواج موجب آرامش خاطر و امنيت دل می شود و فرد دیگر احساس تنهايي، بيهودگي و نداشتن پناهگاه عاطفي نمی کند و ‏سلامت اجتماعی در این حالت ممکن می گرددواز طرفی ارزش و امتیاز قائل شدن برای جوانان متاهل یک راه مناسب ‏تشویقی برای ازدواج است پس برای کسب شغل و حتی وام و غیره باید امتیاز برتری برای افراد متاهل نسبت به مجردان ‏قائل شد.‏
صبریه:زنان با توجه به نقش های مهمی که عهده دار آن هستند و ارزشها و مقام هایی که دارند نباید به مصرف قلیان مبادرت کنند و بدانند که مصرف قلیان در شان زنان نیست.
صبریه: بايد برای جوانان جذابيت ايجاد کرد پس مساجد بايد تبديل به مراکز فرهنگی جوان‌پسند شوندکه با اتکا به آموزش نوين معارف دين، دريچه‌‌ای برای ارتباط موثر و جديد با نسل آينده شوند.
از مهمترين اهداف انقلاب اسلامی كوتاه كردن دست مستكبران ظالم از مملكت و رهايی مردم از يوق چپاولگران استعمار بوده است پس میتوان زیر یوق مستکبران نبود و استقلال و آزادی را مهمترین ارزش های حاصل از انقلاب اسلامی دانست
صبریه:حضور همیشه در صحنه ی مردم انقلابی جمهوری اسلامی ایران در دفاع از این نظام قابل افتخار و بالندگیست و بدان معناست که مردم ایران اسلامی اغتشاش گر نبوده و نیستند.
صبریه: خانواده به عنوان اولین کانون تربیتی در تبیین حدود و حریم ها ی حجاب به افراد خانواده موثر خواهد بود و برای سامان دهی به مقوله ی حجاب باید در نهادینه سازی حجاب و عفاف از کانون خانواده ها شروع کرد.
صبریه: مرحله ی استانی مسابقات قرآن خواهران بسیجی در مرکز تربیت و تعالی سپاه استان کرمانشاه برگزار شد.
صبریه: ارتقاءمهارت بانوان با توجه به نقش های حساسی که برعهده دارندبرای زندگی یک الزام است و عبور سطحی از این مسئله مهم و بی توجهی به این اصل در واقع زمینه ساز آسیبهای جدی در جامعه خواهد شد.

صفحه‌ها