26. تير 1396 - 13:06   |   کد مطلب: 22895
صبریه: نخستین کارگاه آموزشی توانمندسازی فرماندهان حوزه خواهر استان کرمانشاه با هدف توانمندسازی و بصیرت افزایی برگزار شد.
سیاست بسیج خواهران توانمندسازی فرماندهان موثر /بسیجیان در هر موقعیتی با بصیرت و آگاهی گام بردارند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صبریه؛  این کارگاه یک روزه با هدف توانمندسازی فرماندهان بسیجی سراسر استان کرمانشاه با حضور معاون اجرای سپاه حضرت نبی اکرم(ص)، مسئول بسیج جامعه زنان  و فرماندهان حوزه خواهر سراسر استان  و اساتید مجربی مانند حجت الاسلام مهری رئیس دفتر شورای نگهبان در کرمانشاه، سید امین موسوی مدرس دانشگاه و مسلم معین دکترای رسانه برگزار گردید.

 

سیاست بسیج خواهران توانمندسازی فرماندهان موثر بسیج برای اقدامات مفید و اثرگذار است

 

فرشته همتی، مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه  صبح امروز در مراسم آغاز این کارگاه توانمندسازی با بیان اینکه  یکی از  سیاستها و راهکارهای  بسیج توانمندسازی بانوان خصوصا فرماندهان موثر بسیج برای اقدامات مفید و اثرگذار است گفت: در همین راستا و با هدف توانمندسازی زنان در سطوح مختلف بسیج، اولین کارگاه توانمندسازی زنان فرمانده حوزه  استان  برگزار شد.

 

وی با اشاره به  تداوم برگزاری کارگاه های توانمندسازی در طول سال افزود: امروزه برخورداری از توان مدیریتی بالا و داشتن بصیرت در همه ی زمینه ها ، توفیقات روزافزونی برای مجموعه های کاری و اداری به دنبال دارد.

این مسئول گفت: هرگاه مدیر با برنامه و توانمندی مضاعف ماموریت محوله خود را ذنبال نماید سطح موفقیت ها ارتقا می یابد و ما همه ماموریت داریم با بهره گیری از علوم و توانمندی علمی در راستای ماموریت های کاری از همه توان  و استعداد خود نهایت استفاده را داشته باشیم تا مجموعه ای کارآمد را ایجاد کنیم.

 

وی در ادامه سخنان خود در این دوره آموزشی هدف از برگزاری این کارگاه را چنین تشریح نمود: بالابردن سطح توان مدیریتی فرماندهان محترم حول محور های مدیریتی و فرماندهی، بهره گیری از فضای مجازی، طرح نویسی و مقاله نویسی می باشد و این کارگاه برای پیاده سازی موارد بیان شده برگزار گردیده است.

 

همتی  توانمندسازی بانوان را به عنوان نیم جامعه ای که نیم دیگر را تحت تاثیر قرار می دهد مهم دانست و ادامه داد:این کارگاه 60 نفره که با حضور فرماندهان حوزه های خواهر و به عنوان لیدرهای اثرگذار در شهرستان تشکیل شده است.

 

بسیجیان در هر موقعیتی با بصیرت و آگاهی گام بردارند

 

سید امین موسوی استد دانشگاه در کارگاه توانمندسازی فرماندهان بسیج  اظهار داشت: کسب دانش و آگاهی از هر موضوعی قبل از اقدام یک ضرورت برای انجام صحیح امور مختلف است .

وی قدم برداشتن در هر کاری با معلومات کافی را برد و موفقیت دانست و گفت: همه مردم خصوصا بسیجیان به عنوان پرچمداران این انقلاب موظفند با بصیرت و آگاهی عمل کنند تا اقدامی مفید و اثربخش انجام دهند.

 

موسوی با بیان کلی و جزئی سرفصل های بصیرت افزایی ادامه داد: فرماندهان بسیج به عنوان لیدر مابقی بسیجیان باید با درایت بتوانند مسیر درست را به بسیجیان نمایان سازند و همگام با آنان مسیر موفقیت را طی نمایند.

 

در این کارگاه حجت الاسلام مهری رئیس دفتر شورای نگهبان در کرمانشاه و مسلم معین دکترای رسانه مباحثی را موشکافانه به فرماندهان حوزه آموزش دادند.

 

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پارلمان مجازی ایران
سلامت نیوز
فوت وفن
هواشناسی کرمانشاه
پايگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی)
پویش- دخترانه- ما زنده ایم
تلگرام صبریه