نمایش 1 - 10 از 215
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
صبریه:حرمت زن و حیثیت زن به عنوان حق‌اللَّه مطرح است و خدای سبحان زن را با سرمایه عاطفه آفرید که معلّم رقّت باشد و پیام عاطفه بیاورد، اگر جامعه‌ای این درس رقّت و عاطفه را ترک نمودند و به دنبال غریزه و شهوت رفتند به همان فسادی مبتلا می‌شوند که در غرب ظهور کرده است.
صبریه: خانواده به عنوان اولین کانون تربیتی در تبیین حدود و حریم ها ی حجاب به افراد خانواده موثر خواهد بود و برای سامان دهی به مقوله ی حجاب باید در نهادینه سازی حجاب و عفاف از کانون خانواده ها شروع کرد.
صبریه: در مسئله حجاب و تأثیر ماهواره بر بی حجابی ، کاملاً واضح است که نشان دادن بی حجابی و کم حجابی در برنامه های ماهواره تحریک کننده است و الگو گیری از آنها باعث ترویج فرهنگ آنان و افزایش ناهنجاری مختلف می گردد.
صبریه: ضعف اعتقاد وایمان عامل اصلی در پذیرش بی بندوباری وبی حجابی است و بیشتر ناهنجاری نیز از این ضعف ناشی می شود وبا تقویت ایمان و اعتقادات بسیاری از وظایف و حقوق را به درستی انجام می دهند که حجاب نیز یکی از حق های الهی و وظیفه حتمی است.
صبریه: ایمان و اعتقادات دینی بر مقوله پذیرش و نهادینه شدن حجاب تاثیر مستقیمی دارد چون حجاب از مسائل شرعی مورد تاکید و واجبی است که یک فرد مسلمان باید حدود آن را رعایت نماید.
صبریه: بی حجابی و بدحجابی ها باعث لغزیدن مرد و زن شده و بسیار اتفاق افتاده که باعث ایجاد اختلافات خانوادگی و در نهایت طلاق و جدایی شده است پس یکی از علل سست شدن بنیان خانواده ها بی شک بی حجابی یا بدحجابی است .
صبریه: برای داشتن فرهنگ حجاب و داشتن زنان عفیف در جامعه باید ابتداً ضروریات فرهنگی حجاب را به عموم ارائه و سپس شیوه های مروج فرهنگ حجاب و پوشش را بکار گیریم.
ترویج تبلیغی حجاب نیازمند جبهه فرهنگی است
صبریه:گسترش و ترویج فرهنگ حجاب و عفاف نیازمند یارگیری فرهنگی و تشکیل جبهه ی فرهنگی عفاف و حجاب است که به تبلیغ و ترویج این مهم بپردازد.
صبریه:جشن بزرگ دختران کرمانشاه به مناسبت زادروز کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر با عنوان «دختران فاطمی» قبل از ظهر امروزسه‌شنبه سوم مرداد در سالن شرکت نفت برگزار شد.
صبریه:گردهمایی عفاف و حجاب با موضوع "صیانت از حریم خانواده" امروز چهارشنبه به همت بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه کرمانشاه برگزار شد.

صفحه‌ها