نمایش 1 - 10 از 196
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
صبریه:زنان با توجه به نقش های مهمی که عهده دار آن هستند و ارزشها و مقام هایی که دارند نباید به مصرف قلیان مبادرت کنند و بدانند که مصرف قلیان در شان زنان نیست.
صبریه: ارتقاءمهارت بانوان با توجه به نقش های حساسی که برعهده دارندبرای زندگی یک الزام است و عبور سطحی از این مسئله مهم و بی توجهی به این اصل در واقع زمینه ساز آسیبهای جدی در جامعه خواهد شد.
صبریه: روسپیگری ناشی از كجروی‌های بشر است کجروی اخلاقی و ایمانی که فرد را تا به این حد پست می سازد پس زمینه این ناهنجاری ها را با تسریع ازدواج جوانان و آموزش مهارت همسرداری بابد از بین برد.
صبریه: مصرف داروهای لاغری روش مناسبی برای به تناسب اندام رسیدن نیست چون متعاقب مصرف قرص عوارض زیادی ، گریبانگیر فرد خواهد شد و گاه چاقی به دلیل مشکلات متابولیک بدن رخ می دهد
صبریه:رواج بی‌رویه جراحی‌زیبایی و توجه محض به زیبا شدن و عدم توجه به ارزشهای دیگر آسیب زاست و راهکار کاهش عمل های زیبایی درونی سازی ارزش های اخلاقی است.
صبریه: مسلماً اشتغال زنان تأثیر مستقیمی بر کاهش جمعیت دارد زیرا زنان شاغل برای حفظ شغل خود تمایلی به فرزندآوری ندارند و از طرفی با توجه به ساعات کاری طولانی زمان کمتری را به خانواده اختصاص می دهند.
 زندگی مجردی
صبریه: با افزایش زندگی مجردی انسان‌ها از هم دور شده و سرمایه برای جامعه سالم کم می‌شود و روابط کاهش پیدا می‌کند.
صبریه: در حال حاضر لاغری و زیبایی در زنان به یک هدف تبدیل شده است که برای رسیدن به این هدف برخی از آنان از هیچ اقدامی فروگذار نیستند و گرایش به مصرف مواد مخدر یکی از آن اقدامات است.
صبریه:عفیف بودن تنها دختران و زنان جامعه به رعایت آن ملزم نیستند ‏بلکه پسران و مردان نیز موظف به رعایت عفاف در جامعه هستند.‏
صبریه: يکی از انحرافاتی که سلامت هر جامعه ای را تهديد می کند، پديده روسپی گری است که متاسفانه در تمام جوامع با شدت و ضعف وجود دارد.

صفحه‌ها