نمایش 1 - 10 از 106
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
صبریه: مصرف داروهای لاغری روش مناسبی برای به تناسب اندام رسیدن نیست چون متعاقب مصرف قرص عوارض زیادی ، گریبانگیر فرد خواهد شد و گاه چاقی به دلیل مشکلات متابولیک بدن رخ می دهد
صبریه:رواج بی‌رویه جراحی‌زیبایی و توجه محض به زیبا شدن و عدم توجه به ارزشهای دیگر آسیب زاست و راهکار کاهش عمل های زیبایی درونی سازی ارزش های اخلاقی است.
صبریه: کمبود ویتامینD از ویتامین های ضروری بدن که برای تراکم استخوان‌ها و جلوگیری بسیاری از بیماری‌های دیگر ضروری است و قابل توجه اینکه کمبود این ویتامین یکی از علل اصلی ناباروری نیز می باشد.
صبریه: تصویر ذهنی ای که هر فرد از ظاهر خود تحت تأثیر عوامل فردی در سطح خرد و کلان است و توهم نازیبایی در بیشتر موارد ناشی از عدم اعتماد به نفس در فرد ، چشم و هم چشمی های حاکم بر فرهنگ افراد است.
صبریه:مشارکت همگانی برای درمان سیستم فرهنگی بیمار مفهوم آتش به اختیار ایست که در بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)بیان شده است.
گزارش؛
صبریه:حمایت بهداشتی از روسپی هادر واقع بی توجهی به شئونات اسلامی و تشویق به چنین فعالیتی است.
 افسردگی پس از زایمان
صبریه: علت اصلی افسردگی احساس غمگینی مداوم و کاهش علاقه به انجام امور مختلف است و افسردگی شایع در زنان پس از زایمان اتفاق می افتد و اگر افسردگی پس از زایمان درمان نشود ممکن است سالها و ماه ها بطول بیانجامد و بر سلامت مادر و رشد و تکمل فرزند تاثیر منفی بگذارد.
جراحی سزارین برای مادر و نوزاد عارضه های جانبی متعددی دارد
صبریه: بعضی از خانم‌ها زایمان طبیعی را بهتر می‌دانند و بعضی هم سزارین را، ولی حوادث و عارضه های مربوط به بعد از زایمان سزارین بیشتر است.
آشنایی زن با نقش‌ها و کارکردهایش لازم است
صبریه: ضروری‌ترین امر برای زنان جهت تأثیر‌گذاری بر خانواده، به‌عنوان مهم‌ترین عنصر فرهنگ‌ساز، آشنایی با اهمیت این نقش‌ها و کارکردهای هر یک از آن‌هاست.
ایدز
قربانیان نا خواسته ایدز؛
صبریه: ایدز بیماری عفونی که درمانی ندارد و متاسفانه برخی افراد بطور ناخواسته مبتلا می شوند و قربانیان این بیماری مهلک می شوند و مشکلاتی که این فراد بی گناه با آن مواجه هستند بر دردهایشان می افزاید.

صفحه‌ها