نمایش 1 - 10 از 97
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
صبریه: در بررسی نقش امنیت و آرامش زن بر خانواده میزگردی به شرح زیر صورت گرفت.
صبریه: ارتقاءمهارت بانوان با توجه به نقش های حساسی که برعهده دارندبرای زندگی یک الزام است و عبور سطحی از این مسئله مهم و بی توجهی به این اصل در واقع زمینه ساز آسیبهای جدی در جامعه خواهد شد.
صبریه: در مسئله حجاب و تأثیر ماهواره بر بی حجابی ، کاملاً واضح است که نشان دادن بی حجابی و کم حجابی در برنامه های ماهواره تحریک کننده است و الگو گیری از آنها باعث ترویج فرهنگ آنان و افزایش ناهنجاری مختلف می گردد.
صبریه: والدین در تبیین و نهادینه نمودن ارزش های به فرزندان نقش مهم و اساسی دارند.
صبریه: ظهور تکنولوژی های نوین ارتباطی در عصر حاضر به همراه تحولاتی که در فضای مجازی بوجود آمده است ، بسیاری از کارکردهای خانواده ها را دچار اختلال کرده است. در مباحث آسیب شناختى نهاد خانواده، یکى از محورهاى مهم، بررسى آسیبهاى ناشى از تحولات خانواده است. تحولاتى که خود منشأ بروز دگرگونی های عمیق و اساسى در نوع روابط و ارزشهاى خانوادگى و همچنین هویت و شخصیت فردی نیزمی باشند.
بلوغ
صبریه: ایجاد حس همدلی با نوجوان و شناخت ویژگی های دوران نوجوانی و جوانی مهمترین اقدام والدین برای فاصله زدایی و اثرگذاری بر فرزندان در دوران بلوغ است.
کارگاه توانمندسازی مدیران مدارس
صبریه: کارگاه توانمندسازی مدیران مدارس با هدف ارتقای بعد معرفتی و یاد آوری برخی الزامات تربیت و آموزش اسلامی توسط بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در کرمانشاه برپا گردید.
میزگرد؛
صبریه: زن باید در نقش همسر و مادر وظیفه مهم تامین نیازهای عاطفی و روانی خانواده را به درستی انجام دهد تا امنیت و آرامش را در خانواده و جامعه پیاده سازد.
صبریه: در جامعه ما کم نیستند چرخ های زندگی هایی که با دست های یک مادر و یا یک زن می چرخد و رفع مشکلات این زنان ، نیازمند یک همدلی و همت مردم و مسئولین است .
بررسی آسیب‌های اجتماعی که فرزندان طلاق را تهدید می‌کند ؛
صبریه: افزایش طلاق موجب رشد زیادی در تعداد خانوارهای تک لنگه ای که تنها یکی از والدین همراه کودکان گردیده است که آسیب و ناهنجاری های متعددی را ایجاد نموده است.

صفحه‌ها