نمایش 1 - 10 از 77
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
صبریه:مراسم جایگاه «زن» در گفتمان انقلاب اسلامی توسط بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) برگزار شد.
صبریه:حرمت زن و حیثیت زن به عنوان حق‌اللَّه مطرح است و خدای سبحان زن را با سرمایه عاطفه آفرید که معلّم رقّت باشد و پیام عاطفه بیاورد، اگر جامعه‌ای این درس رقّت و عاطفه را ترک نمودند و به دنبال غریزه و شهوت رفتند به همان فسادی مبتلا می‌شوند که در غرب ظهور کرده است.
صبریه:کاهش توقعات سخت گیرانه ای که باعث افزایش سن ازدواج و کاهش ازدواج شده است مهمترین قدم در بالا رفتن تعداد ازدواج ها می باشد و از طرفی والدین معنای واقعی زندگی مشترک و مسئولیت ها و حقوق همسر را برای فرزندان تبیین نمایند تا آینده زندگی مشترک آنان را تضمین کنند.
صبریه: بايد برای جوانان جذابيت ايجاد کرد پس مساجد بايد تبديل به مراکز فرهنگی جوان‌پسند شوندکه با اتکا به آموزش نوين معارف دين، دريچه‌‌ای برای ارتباط موثر و جديد با نسل آينده شوند.
صبریه: نماز علاوه بر افزایش تقوا و رهاندن روح از آلودگی و گناه ، جامعه را از فحشا و منکر نجات بخش می باشد.
امربه معروف و نهی از منکر
صبریه: فریضه امر به معروف ونهی از منکر عالی ترین و شریف ترین واجب دینی است که بر فرد فرد مسلمانان واجب گردیده تا فضای عمومی جامعه سالم، مطمئن و آرام برای زندگی و رشد انسانها باشد وامربه معروف و نهی از منکر در حقیقت ایجاد ستاد نظارتی بر همه ی اموربرای رسیدن به رستگاریست.
امربه معروف و نهی از منکر ضامن سلامت جامعه است
صبریه:امر به معروف و نهی از منکر ضامن اجرای دین و اجرای دقیق دین سلامت جامعه و فرد را تضمین ساخته است.
صبریه: ماه رمضان یکی از ماه های پر خیری است که سرشار از نور معنویت و خیر در امور مادی و معنوی است و اغازی برای رستگاری است.
صبریه:باید خانواده، سیستم آموزشی و رسانه با فرهنگ سازی درست و ارایه ی الگوی مناسب، راهنمای مسیر درست زندگی جوانان و افزایش ازدواج باشند.
صبریه: پوشش نامناسب زنان و دختران با پوشیدن مانتوهای بدون دکمه با گرم شدن هوا بیشتر نمایان می شود و حجاب به عنوان یکی از دستورات دین و قوانین کشور مورد بی توجهی قرار می گیرد .

صفحه‌ها