آخرین اخبار

مطالب آشپزی

صبریه:کیک ماکارونی و پنیر ایده جالبی است که می توان آن را شکل دیگری از مک اند چیز دانست. این بار ماکارونی و پنیر با مقداری کالباس بیکن و پیاز سرخ شده مخلوط می شوند و در قالب فلزی به شکل کیک پخته می شوند
صبریه: املتی که امروز آموزشش را خواهید خواند علاوه بر اینکه ساده است طعمی جدید برایتان به همراه خواهد داشت که از آن لذت می برید.
برای جلوگیری از پرخوری
صبریه: وعده‌ها و میان وعده‌های متعادل، هر دو برای حفظ یک سبک زندگی سالم، ضروری هستند.
دستور پخت کلوچه شکلاتی
وبلاگ آشپزی نوشت:
پیراشکی پیتزای پپرونی؛ هیجااااان انگیز!
وبلاگ آشپزی نوشت:
من اگر بچه شما باشم، بعد جلوم پیراشکی پیتزای پپرونی بذارید، احساس میکنم خوشبختم! دیگه توصیه نکنم...
طرز تهیه باقلوا پرچمی! پرچم بالاست!
وبلاگ آشپزی نوشت:
صبریه:گلاب و بادام و پسته و شکر و هل و زعفران و... باقلوا از این چیزها درست می شود؛ همین است که بوی خوب می دهد، مزه خوب می دهد، قیافه اش هم خوب است!
وبلاگ آشپزی نوشت:
تارت خوشمزه ست! همه قبول دارند فکر می کنم. این مطلب، دستور تهیه تارت ژامبون و سبزیجات است. درست کردید، یادی هم از ما بکنید!
وبلاگ آشپزی نوشت:
صبریه:این پیراشکی های لقمه ای بسیار خوشمزه هستند و بدون شک برای مهمانی ها و دورهمی های دوستانه یکی از بهترین گزینه ها به شمار می روند. پیشنهاد می کنیم، حتما آن ها را امتحان کرده و از طعم عالی شان لذت ببری
 کیک مرغ و کدو
وبلاگ آشپزی نوشت:
کیک مرغ و کدو از جمله غذاهایی است که برای وقت هایی که از غذاهای تکراری خسته شده اید، این غذا را حتما امتحان کنید.
وبلاگ آشپزی نوشت:
تاپاس سیب زمینی
وبلاگ آشپزی نوشت:
در اسپانیا به انواع مواد و غذاهای اشتهاآور خاص خودشان، تاپاس می گویند. تاپاس انواع مختلف دارد. تقریبا بین ۸ تا ۱۲ نوع تاپاس در رستوران های اسپانیا سرو می شود.
هرب چیکن
وبلاگ آشپزی نوشت:
مقداری روغن زیتون خیلی خالص را داخل یک ماهیتابه بزرگ مخصوص سرخ کردن بریزید و روی حرارت متوسط به بالای اجاق گاز قرار دهید.

صفحه‌ها