مطالب ورود بانوان ممنوع

صبریه:تصویر، ابزار قدرتمندی است که راه نفوذ خود به اعماق جان انسان را به راحتی باز می کند و به دل می نشیند پس صدا و سیمااز طریق تصویر تاثیرگذار خواهد بود.
یک مشاور خانواده :
یک مشاور خانواده گفت:ایجاد بنیان خانواده بدون اگاهی و بروز طلاق زمینه ساز آسیب های متعددی مانند فرزندان طلاق، مشکلات روحی و روانی افراد متارکه یافته، عدم اعتماد به تشکیل خانواده و بروز برخی ناهنجارهای رفتاری در جامعه می گردد.
صبریه: در جامعه ما کم نیستند چرخ های زندگی هایی که با دست های یک مادر و یا یک زن می چرخد و رفع مشکلات این زنان ، نیازمند یک همدلی و همت مردم و مسئولین است .
صبریه: اصولاً بر خلاف نظر بعضی از کوته فکران که می گویند , عقل زن کمتر از مرد است , قرآن می فرماید زن نیز مانند مرد می تواند خردمند باشد و تمام آنچه را که یک مرد کسب می کند او نیز می تواند کسب کند
صبریه: ازدواج سفید در هیچ کجا ثبت نمی شود و در نهایت سیاه بختی دختران را در پی دارداصلی ترین قربانیان و بازندگان این نوع ازدواج، دختران هستند و مشکلات روان شناختی و محرومیت‌های ویرانگری برای آنان به وجود خواهد آمد
ترویج فرهنگ عفاف و حجاب راه مقابله با تهاجم فرهنگی است
میزگرد؛
صبریه: تاثیرات عفاف و حجاب بر فرد و جامعه در میزگردی با حضور بانوان شاخص کرمانشاه تشکیل شد.
یک مدرس حوزه علمیه:
یک مدرس حوزه علمیه گفت:جایگاه زن در خانواده و اجتماع با افکار فمنیسمی مورد تهاجم و حمله دشمنان است.
حجاب شأن انسانی است
صبریه: حجاب هم برای مرد و هم برای زن، یک جایگاه و شأن انسانی است و اگر بخواهیم به صورت جنسیتی به حجاب نگاه کنیم، با آسیب‌های جدی روبرو خواهیم شد.
صبریه: خانواده را می‌توان اصلی‌ترین نهاد اجتماعی از ابتدای تاریخ تاکنون دانست که بنیان شکل‌گیری جوامع پیشرفته و خاستگاه فرهنگ­ها، تمدن­‌ها و تاریخ بوده است.
آرایشگاه‌های زنانه، پاتوقی برای فروش اجناس بی‌کیفیت؛
صبریه: کالاهای زیادی از طریق قاچاق وارد کشور ما می‌شوند و محصولات و لوازم آرایشی نیز از این قاعده مستثنی نیست، لوازمی که به علت بالا بودن تقاضا، این شغل را به یکی از پر سودترین شغل‌ها تبدیل کرده است.
صبریه: سبک زندگی پدیده‌ا‌ی چند وجهی است که از چند نظر می‌توان آن را بررسی کرد و تحت تاثیر عوامل مختلفی از قبیل عوامل جسمی، اجتماعی،عوامل روحی و روانی ، عوامل فرهنگی و همچنین شاخصه‌های معنوی قرار دارد. هر قدر افراد دارای رشد اجتماعی بالایی باشند و بتوانند از طریق ارتباط با همدیگر زندگی خوبی داشته باشند، در انتخاب سبک و روش بهتری در زندگی خود و آیندگان تاثیرگذار هستند.
صبریه:باید خانواده، سیستم آموزشی و رسانه با فرهنگ سازی درست و ارایه ی الگوی مناسب، راهنمای مسیر درست زندگی جوانان و افزایش ازدواج باشند.
صبریه:ذهن شما بخش مهمی از موفقیت شماست. کسب و کار شما،شکست ها و پیروزی هایتان ابتدا در ذهن تان اتفاق می افتد و بعد اجرا می شود.
صبریه: پوشش نامناسب زنان و دختران با پوشیدن مانتوهای بدون دکمه با گرم شدن هوا بیشتر نمایان می شود و حجاب به عنوان یکی از دستورات دین و قوانین کشور مورد بی توجهی قرار می گیرد .
صبریه: اگرچه تاریخ تولد و مرگ کمپین ها، چالش ها و آزادی ها که گاهی با توهین به ارزش حجاب، عفاف و گاهی هم با زبانی نرم و دوستانه، گاهی از دریچه هنر و گاهی از دروازه های تمدن حقوق بشری! وارد کشور شده اند کوتاهتر از آن چیزی است که بخواهد حداقل تأثیرات را بر جامعه اسلامی و مردمان ارزشمدار ما بگذارد اما حتی وجود آنی این دست تفکرات برازنده مردم و نظام ما نیست چرا که کلاه گشاد فرهنگی بر سر مردم ایران است.

صفحه‌ها

وبلاگستان

دیو و دلبر همیشه در كنار هم هستند
وبلاگ آرامش زنان نوشت:
زنان نمونه در قرآن
وبلاگ بانو نوشت:
آب کردن شکم و پهلو با رعایت چند توصیه هوشمندانه
وبلاگ زیبایی زنان نوشت:
توصیه های مهم برای خانمهای شاغل
وبلاگ سبک زندگی نوشت:
این تست شخصیت درک شما از زندگی را نشان می دهد
وبلاگ آرامش زنان نوشت:
وبلاگ آسیب اجتماعی نوشت:

ذره و آفتاب

بیانات مقام معظم رهبری در محفل انس با قرآن کریم
به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان و در حسینیه‌ی امام خمینی (رحمه‌الله)
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی
به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و در حسینیه امام خمینی (رحمه‌الله) برگزار شد؛
پايگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی)
پویش- دخترانه- ما زنده ایم
تلگرام صبریه
موسسه خیریه امدادگران عاشورا استان کرمانشاه
سلامت نیوز
فوت وفن
هواشناسی کرمانشاه