مطالب ورود بانوان ممنوع

یک جامعه شناس:
یک جامعه شناس گفت: سیگار و قلیان کشیدن دختران ایرانی مسئله قابل قبولی نیست و بیانگر فرهنگ آسیب دیده و بیمار است.
صبریه: نابسامانی‌های روانی، رابطه بین اختلال فشار روانی پس از سانحه و اعتیاد ممکن است در بین زنان و دختران قوی‌تر از این رابطه در بین پسران و مردان باشد پس راههای درمان این قشر موانع خاص خود را دارد که نیازمند بررسی و رفع موانع برای رهایی از دام اعتیاد می باشد.
امید محرک زندگی
صبریه: مهم ترین اثر و کارکرد امید در زندگی بشر را آسان شدن سختی ها و تقویت روحیه انسان است و به این معنا که انسان برای هر عملی می بایست انگیزه ای داشته باشد و هرچه کار سخت تر و دشوارتر باشد. می بایست امید به بهره وری و بهره مندی نیز بیش تر باشد.
صبریه: اسلام با ورزش زنان مخالفتي ندارد، بلكه آن را از ضروريات زندگي يك زن مسلمان می داند.
زنان نقش حمایتی و تولیدی در اقتصاد مقاومتی دارند
صبریه: زنان به عنوان مدیران خانه، با تغییر نگاه به وظیفه خود به عنوان مدیر جهادی می‌توانند نقش تربیتی، حمایتی و تولیدی را در اقتصاد مقاومتی ایفا کنند.
خیانت
یک مشاور خانواده:
یک مشاور خانواده گفت: خیانت شامل برقراری ارتباط جنسی یک فرد متأهل با جنس مخالف، خارج از چارچوب خانواده (غیر از همسر) است که اشاعه دهنده فساد در جامعه و متزلزل شدن و از هم پاشیدن خانواده است.
صبریه: ازدواج سفیدکه توسط شبکه‌های ماهواره‌ای ترویج می‌شودیک رابطه ی نامشروع است که این امر خود باعث ایجاد آسیب های بسیار خطرناک و جبران ناپذیر در کشور می شود.
سبک زندگی اسلامی تحت الشعاع مشارکت اجتماعی زن  است
صبریه: اشتغال زنان مانند هر پدیده ی دیگری دارای وجوه مثبت و منفی است. و لازم است که اهمیت و تأثیرگذاری این محاسن و معایب را بر فرد، خانواده و جامعه در نظر گرفت تا بتوان به یک قضاوت کلی از ترسیم جایگاه زن در مشارکت های اجتماعی دست یافت.
داروهای لاغری
یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی:
یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: داروها لاغری زیرمینی و یا گیاهی ، متاسفانه عوارض خطرناکی دارند.
پيامد فرار دختران  از خانه
صبریه: فرار آغاز بي خانماني و بي پناهي است و همين امر زمينه ارتكاب بسياري از جرايم را فراهم مي كند .
عوامل موثر در فرار دختران
صبریه: آسيبهاي اجتماعي نظير فرار از خانه داراي زمينه ها و ابعاد مختلفي هستند و عوامل گوناگوني از جمله عوامل فردي، خانوادگي و اجتماعي در شكل گيري آن مؤثر است.
مدرس حوزه علمیه:
مدرس حوزه علمیه گفت:غرب حجاب را مانعی برای پیشرفت زنان می دانند و سعی دارند تا با تبلیغات و گمراه نمودن جایگاه زن را تا حد یک ابزار تقلیل دهند وباتلقین مفاهیم غلطی مانند تساوی حقوق، خشونت علیه زن و چرایی حجاب در اسلام راه خود را توجیه و هدف خود را نشانه گیری کنند.
طلاق زیاد شده
صبریه:از انتخاب نادرست همسر ، تأکید بر مادیات و عدم تناسب خانوادگی و همچنین عدم شناخت قبل از ازدواج زوجین از یکدیگر و عدم آموزش مهارت های زندگی و عوامل پرشمار دیگری در ازدیاد نرخ طلاق در جامعه مؤثرند.
صبریه: زن است که خانواده‌ای سالم و متعادل را به وجود می‌آورد و در سایه آن جامعه‌ای سالم و پویا خواهیم داشت؛ بدین ترتیب شقاوت و سعادت هر جامعه را باید به چگونگی مدیریت زنان در جایگاه اجتماعی آنان نسبت داد.
آسیب تظاهر به رفاه/ لوکس گرایی درجامعه
صبریه: مصرف زدگی و لوکس گرایی به حدی در جامعه شایع شده است که حتی افرادی که ثروتمند نیستند تظاهر به رفاه و تمایل به لوکس گرایی دارند.

صفحه‌ها