مطالب ورود بانوان ممنوع

این تست شخصیت درک شما از زندگی را نشان می دهد
وبلاگ آرامش زنان نوشت:
صبریه:این تست روانشناسی به شما درک و بینش عمیقی از خودتان، ارزش های شخصی و درکتان از زندگی می دهد و کمک می کند بهتر خود واقعی خودتان را کشف کنید. یکی از قوانین آن این است که به سوالات تا جایی که می توانید سریع پاسخ دهید. فقط باید از تخیلات خود استفاده کنید و در انجام آن جدی باشید.
یک مدرس دانشگاه:
یک مدرس داشگاه گفت: اصلاح و بهینه نمودن الگوی مصرف امر مهمی است که زنان به عنوان مدیران داخلی خانواده در پیاده سازی آن موثراند.
ماهواره تزریق کننده پوچی و حسرت است
یک مدرس حوزه علمیه:
یک مدرس حوزه علمیه گفت: پای برنامه های رنگارنگ ماهواره مشتی ایده و الگوی پوچ و بی محتوا را به بیننده تلقین می کند که جز اثرات منفی سودی ندارد.
صبریه:مد راهی برای تبلیغ و اشاعه ی خواسته های فرهنگی متضاد و یا متفاوت است.
اثرات مهریه سنگین در زندگی
مهریه سنگین در زندگی اثرات شومی دارد؛
صبریه:مهریه­ های سنگین از منظر فردی و اجتماعی یک ناهنجاری محسوب می شوند که ارزش ازدواج و تشکیل کانون خانواده را روحیه ای مادی گرایانه می بخشد و از ارزش های آن می کاهد.
چرا زوج های ایرانی برای یکدیگر وقت ندارند؟
میانگین صحبت کردن زوج های ایران با همدیگرفقط17دقیقه است؛
صبریه:چراها وخطرهای متعددی زوج وزندگی مشترکشان را تهدید می کندکه با نبود فضای مشا رکتی و گفت وگویی خود را نمایان می کند که این صرف نداشتن ها از عوامل مختلفی مثل عدم درک متقابل،ضعف برقراری ارتباط وهم کفو ومتناسب نبودن زوجین نشأت می گیرد.
وبلاگ آسیب اجتماعی نوشت:
صبریه:طلاق به عنوان یکی از آسیب های اجتماعی، دارای علل بسیار گسترده ای است و از دخالت های نابجای اطرافیان گرفته تا مشکلات معیشتی و سو رفتارهای زوجین را در بر می گیرد .
وسعت مد به حد وسعت زندگی است
یک مدرس دانشگاه:
یک مدرس دانشگاه گفت: مد تمام ابعاد زندگی را می تواند در برگیرد چون گستره مد و مدگرایی به وسعت زندگی است.
آرایش پوست را همواره پاکسازی کنید
یک متخصص پوست و زیبایی:
یک متخصص پوست و زیبایی گفت: استفاده همیشگی آرایش و عدم پاکسازی آن خصوصا هنگام خواب باعث خستگی و پیری سریعتر پوست می گردد.
خودآرایی مطلوب دلالت برسلامت فرد و اجتماع دارد
صبریه:خود آرایی در جامعه اثرات و پیامدهای مطلوب و نامطلوبی دارد در مبحث مطلوب خودآرایی می توان به اثرات آراستگی دربعد فردی مانند اعتماد به نفس و آرامش وبعد اجتماعی ماننداستحکام بنیان خانواده و عفت عمومی اشاره نمود.
صبریه: ريزش ابرو در خانم ها مشکلي شايع است که منجر به کم پشت شدن ابروها مي شود. هم چنين ممکن است فرد مشکل ريزش ابرو نداشته باشد اما به دليل ضخيم شدن تارهاي ابرو ،اين موها در برابر رشد مجدد مقاومت نمايند. اما چگونه مي توانيم اين مشکل را حل کنيم و ابروهاي پرپشتي داشته باشيم؟ما در اين مطلب قصد داريم شما را با ۴ ماده گياهي آشنا نماييم که به شما در داشتن ابروهايي زيبا و پرپشت کمک مي کند.
زنان خیابانی ریشه بسیاری از آسیب‌های اجتماعی است
صبریه: پدیده زنان خیابانی، همانند اعتیاد آسیبی اجتماعی است که مادر و ریشه بسیاری از آسیب‌ها و مسائل در جامعه به شمار می‌رود.
نقش زن در پیشبرد اقتصاد خانواده کلیدی است
صبریه:مدیریت صحیح بین درآمد و مصرف یکی از نقش های زنان در پیشبرد اقتصاد خانواده است.
درجه بندی اهمیت کار و خانواده/ زنان نقش متعادل کننده در جامعه دارند
مصوبه بازنشستگی زنان با 20سال سابقه کار؛
صبریه: مصوبه بازنشستگی زنان با 20سال سابقه کارتویط مجلس، موافقان و مخالفان متعددی دارد که در این گزارش به مزایا و پیامدهای منفی پیاده سازی این قانون پرداخته شده است.
یا جاسوسی همیشه همراه
صبریه: جاسوسی از طریق تلفن همراه ،تبدیل کننده تلفن همراه به ابزار جاسوسی همراه شده است و این موضوع احتیاط و مراقب بالایی را می طلبد.

صفحه‌ها

وبلاگستان

این تست شخصیت درک شما از زندگی را نشان می دهد
وبلاگ آرامش زنان نوشت:
وبلاگ آسیب اجتماعی نوشت:
گوجه فرنگی به داشتن پوست صاف کمک می کند
وبلاگ زیبایی زنان نوشت:
۱۰ فرمان برای شادابی پوست
وبلاگ زیبایی زنان نوشت:
آرامش زنان
وبلاگ آرامش زنان نوشت:
بالاخره روزی دماغ طبیعی هم زیبا خواهد شد
وبلاگ زیبایی زنان نوشت: