مطالب ورود بانوان ممنوع

صبریه:شبکه‌های اجتماعی سبک زندگی مجازی خاصی را نیز به‌وجود آورده است. افراد وسیعی که می‌توانند شما را ببیند و رسانه‌ای که می‌تواند شما را معروف و مشهور و میان زبان‌ها بیندازد جذابیت خاصی برای هر فردی دارد. در این راستا زندگی غربی نیز با انواع و اقسام بدعت‌های دنیای ارتباطات در حال ترویج است. در این شرایط جذابیت و جذاب بودن در این زمینه حرف اول را می‌زند. رقابت کاذبی در این حوزه شکل می‌گیرد که زندگی فرد را بسیار تحت تاثیر خود قرار می‌دهد.
صبریه: زن می‌تواند با سازماندهی و مدیریت صحیح بین درآمد و مصرف توازن برقرار سازد، زنان به عنوان عامل نیروی کیفی کار، در جریان بهره وری و تولید ناخالص ملی ایفای نقش نمایند.
صبریه:رواج بی‌رویه جراحی‌زیبایی و توجه محض به زیبا شدن و عدم توجه به ارزشهای دیگر آسیب زاست و راهکار کاهش عمل های زیبایی درونی سازی ارزش های اخلاقی است.
صبریه:شاید آرایش کردن بخشی از آراستگی به حساب بیاید و آن را مورد نکوهش قرار ندهیم اما وقتی از حد تعادل خارج شود، می تواند نشانه اختلالات شخصیتی باشد.
صبریه: مد به تغییر سلیقه ناگهانى و مکرر همه یا برخى از افراد یک جامعه اطلاق مى‏شود و منجر به گرایش به رفتارى خاص، یا مصرف کالاى به خصوصى، یا در پیش گرفتن سبکى خاص در زندگى مى‏ شود.
صبریه: مسلماً اشتغال زنان تأثیر مستقیمی بر کاهش جمعیت دارد زیرا زنان شاغل برای حفظ شغل خود تمایلی به فرزندآوری ندارند و از طرفی با توجه به ساعات کاری طولانی زمان کمتری را به خانواده اختصاص می دهند.
صبریه: نقش زنان و مادران در کاهش تجمل گرایی و مدیریت صحیح اقتصاد خانواده که مهم ترین نقش بر عهده زنان و مادران جامعه است بنابراین بنای زندگی را بر اقتصاد و اعتدال پایه ریزی می‌نماید.
مدیر حوزه علمیه اسلام آباد:
مدیر حوزه علمیه اسلام آباد گفت: آشنایی زن با نقش‌ها و وظایفش در خانواده لازم است چون آگاهی زن از نقش ها و اثراتش بر افراد خانواده وجامعه باعث ایفای درست آن می شود و رشد و ثبات جامعه را تضمین می سازد.
صبریه: زن در اسلام از حقوق گسترده اى بهره مند است كه فقيهان در كتابهاى خود در ابواب ويژه اى از آنها بحث كرده اند.
تهاجم فرهنگی
مسئول فرهنگی بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص):‏
مسئول فرهنگی بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص)گفت: ‏تخلیه‏ ی فرهنگ خودی و ایجاد خلأ فرهنگی توسط تهاجم فرهنگی راه ‏خاصی برای تغییر سبک و آداب و رسوم ایرانی است.
 ازدواج سنتی و  ازدواج مدرن
یک مشاور خانواده:
یک مشاور خانواده گفت: در ازدواج سنتی و چه ازدواج مدرن مهم‌ترین موضوع شناخت دقیق و کسب اطلاعات از گذشته و خصوصیات افراد است پس از طرفی نمی‌توان به قاطعیت گفت که فضای مجازی مکانی برای ازدواج هست یا نیست.
 زندگی مجردی
صبریه: با افزایش زندگی مجردی انسان‌ها از هم دور شده و سرمایه برای جامعه سالم کم می‌شود و روابط کاهش پیدا می‌کند.
صبریه: در حال حاضر لاغری و زیبایی در زنان به یک هدف تبدیل شده است که برای رسیدن به این هدف برخی از آنان از هیچ اقدامی فروگذار نیستند و گرایش به مصرف مواد مخدر یکی از آن اقدامات است.
صبریه: هر چه میانگین سنی ازدواج از حد متعارف افزایش یابد به همان نسبت مشکلات روحی روانی و آسیب های اجتماعی در جامعه هم بیشتر خواهد شد.
صبریه: بیشترین خدمت ماهواره در ایجاد و رواج فساد و فحشا در میان جوانان است.

صفحه‌ها