مطالب ورود بانوان ممنوع

صبریه: بدپوششی و بی حجابی هیچ گاه عادی نمی شود و جایگزینی در وجود ندارد شاید در نگاه تفاوت ایجاد کند و این عادی نشدن حتی در غرب نیز با استفاده ابزاری درتبلیغ کالاها و شبکه های تلویزیونی شان از زن های برهنه ، مورد تایید است و حضور نامناسب افراد در جامعه با ظاهری محرک در حقیقت تجاوز به حقوق دیگران خواهد بود.
گزارش؛
صبریه:حمایت بهداشتی از روسپی هادر واقع بی توجهی به شئونات اسلامی و تشویق به چنین فعالیتی است.
گزارش؛
صبریه: ایجادشغل،امنیت شغلی و اجتماعی و همچنین ساماندهی به مسئله مد و حجاب از اصلی‌ترین مطالبات زنان استان کرمانشاه است.
پارک بانوان
تنها پروژه بانوان در کرمانشاه همچنان ناتمام است؛
صبریه:بیشتر کلانشهرها دارای مجموعه های فرهنگی و چندین پارک اختصاصی بانوان هستند ولی کلانشهری مانند کرمانشاه حتی از داشتن یک پارک ویژه بانوان محروم است.
نگاهی به وضعیت حمایت از زنان سرپرست خانوار؛
صبریه:زنان سرپرست خانوار قشر مهمی از جامعه هستند که مسئولین نهادهای حمایتی و نمایندگان مجلس از هیچ تلاشی برای حمایت از آنها مضایقه نمی کنند.
 مادرانی که پدر خانواده هم هستند/ از لزوم برگزاری کارگاه های آموزشی تا ارائه وام های خوداشتغالی
زنان سرپرست خانوار از جمله گروه‌های آسیب‌پذیر جامعه هستند ؛
صبریه:زنان سرپرست خانوار سختی های معیشت را به جای مردان سرپرست خانواده لمس می کنند.
صبریه: کالبدشکافی و حل ریشه ای مشکلات زنان کارتن خواب و خیابانی تنهاراه خشکاندن این آسیب اجتماعی است و ارائه ی طرح های تک بعدی که فقط یک شاخه آسیب را حل می کند آن هم با نگرشی ظالمانه ،اثرگذار نخواهد بود.
بی حجابی
صبریه: حجاب در کشور ایران یک هنجار است و حضور در اجتماع با ظاهری آرایش کرده و پوشش نامناسب در حقیقت هنجار شکنی محسوب می شود که آسیب های متعددی را در پی دارد.
درجه بندی اهمیت کار و خانواده/ زنان نقش متعادل کننده در جامعه دارند
مصوبه بازنشستگی زنان با 20سال سابقه کار؛
صبریه: مصوبه بازنشستگی زنان با 20سال سابقه کارتویط مجلس، موافقان و مخالفان متعددی دارد که در این گزارش به مزایا و پیامدهای منفی پیاده سازی این قانون پرداخته شده است.
زن و اقتصاد
صبریه: آموزش زنان و خانواده ها و نهادینه کردن اصل اقتصاد مقاومتی به عنوان یکی از اصول توسعه کشور و همچنین احیاء مشاغل و صنایع خانگی مناسب هر استانی می تواند در راه تولید داخلی قدم های موثری برداشت .
جلب آرای مردم به قیمت چوب حراج به زیبایی صورت!!
صبریه: زشت است که بلوغ فرهنگی و اجتماعی زنان فرهیخته ایرانی را در حد نمایش صورت تقلیل دهیم و از سیرت زیبایشان نگوییم.نگوییم مرضیه دباغ هایی در این انقلاب بودند که وسعت روح و عظمت دید و همتشان از سالها پیش از پیروزی انقلاب و همراهی با امام در نوفل لوشاتوی فرانسه آغاز شد و چند دوره نمایندگی در مجلس شورای اسلامی و تنها زن همراه در هیئت ارسالی نامه امام به گورباچف را نیز در خود به همراه داشت.
اوقات فراغت زنان
صبریه: حل مشکل اوقات فراغت زنان و ایجاد فضای مختص بانوان موضوعی است که باید مد نظر قرار بگیرد چون سلامت روانی و جسمی زنان بر سلامت پیکره ی جامعه موثر خواهد بود.
 افسردگی پس از زایمان
صبریه: علت اصلی افسردگی احساس غمگینی مداوم و کاهش علاقه به انجام امور مختلف است و افسردگی شایع در زنان پس از زایمان اتفاق می افتد و اگر افسردگی پس از زایمان درمان نشود ممکن است سالها و ماه ها بطول بیانجامد و بر سلامت مادر و رشد و تکمل فرزند تاثیر منفی بگذارد.
دیو و دلبر همیشه در كنار هم هستند
وبلاگ آرامش زنان نوشت:
این موضوع از قدیم الایام همیشه سوال بوده که چرا خانم هـای زیـبا با مردهای بدقیافه آشنا میگردند؟ اجازه دهید تا من آن را بـرایتان روشـن کـنـم. ایـن سؤال بیـشـتر در میان آقـایون رواج دارد تـا خـانـم هـا.
مدرس حوزه و دانشگاه:
مدرس حوزه و دانشگاه گفت: وجود غیرت مردان و توجه ویژه زنان به حیا و عفت در وهله یاول سلامت روان فرد و خانواده و سپس سلامت اجتماع را متضمن خواهد بود.

صفحه‌ها

وبلاگستان

دیو و دلبر همیشه در كنار هم هستند
وبلاگ آرامش زنان نوشت:
زنان نمونه در قرآن
وبلاگ بانو نوشت:
آب کردن شکم و پهلو با رعایت چند توصیه هوشمندانه
وبلاگ زیبایی زنان نوشت:
توصیه های مهم برای خانمهای شاغل
وبلاگ سبک زندگی نوشت:
این تست شخصیت درک شما از زندگی را نشان می دهد
وبلاگ آرامش زنان نوشت:
وبلاگ آسیب اجتماعی نوشت: