مطالب گنبد طلایی

نماز خواندن با بلوز و شلوار برای بانوان
صبریه:نمازخواندن با لباس داخل منزل مثل بلوز و شلوار(بدون حضور نامحرم) به شرط اینکه این میزان پوشش را ایجاد کند اشکالى ندارد، هر چند پوشش با چادر برای نماز بهتر و مناسب تر است.
اکتفا کردن به ضروریات زندگی قناعت  است
صبریه:نقطه مقابل تجمل گرایی، که انسان را از ذلت و خواری دور می‌کند، مسئله قناعت است .
عیب جویی
صبریه:عیب جویی و خرده گیری از دیگران است و خرده گیری، افزون بر آثار زیانبار گوناگون، عامل واگرایی اجتماعی نیز می باشد که بزرگ ترین خطر برای جوامع بشری است.
حضرت فاطمه زهرا (س) الگویی منحصر به زمان و مکان نیست
به مناسبت سالروز شهادت حضرت صدیقه طاهره؛
صبریه:هر یک از رفتارهای حضرت زهرا(س) دارای حقیقت است که آن را به سادگی و با تحلیل و استنباط می‌توان در همه زمان‌ها ‌و در همه ابعاد فردی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی به کار برد پس ایشان به عنوان اسوه و الگویی منحصر به فرد در هر زمان و مکانی هستند.
حکمت عزاداری دو نوبت درسال برای حضرت زهرا(س)
صبریه:علت فرهنگی وسیاسی حکمت عزاداری دو نوبت درسال برای حضرت زهرا(س) است
وبلاگ یاس نوشت:
صبریه:یکی از موضوعاتی که در اغلب جوامع در اکثر ادیان مورد بررسی قرار گرفته ، این است که گستره دین در زندگی به چه میزان است؟ و همواره پاسخهای گوناگونی در قبال این پرسش شکل گرفته است.
حجاب، به معنای منزوی کردن زن نیست
صبریه:بیانات رهبر انقلاب پیرامون مسئله عفاف و حجاب راهگشایی بسیاری از مشکلات بی حجابی در جامعه است.
اجرای درست امور توسط دولتمردان مهمترین عامل انتقال ارزشهای انقلاب است
نماینده مردم شهرستان سنقروکلیایی:
نماینده مردم شهرستان سنقروکلیایی گفت: مهمترین کار برای انتقال ارزشهای انقلاب اسلامی به نسل های جدید این است که دولتمردان و مجریان امور کشور را درست و اسلامی انجام دهند.
چرا آسیب‌های اجتماعی  در حال گسترش و تعمیق در سطح جامعه هستند؟
میزگرد؛
صبریه: دور شدن از جامعه اخلاقی برپایه اعتقادات دینی و فرهنگی و بی توجهی به تهاجمات فرهنگی دشمنان زمینه ساز بسیاری از آسیب های اجتماعی خواهد بود .
 انقلاب مهم فرهنگی اسلام تغییر نگرش به خانواده است
صبریه:با ظهور دین اسلام در امر خانواده یک انقلاب بسیار مهم فرهنگی رخ داده است.
پرتوی از سیره زندگی امام حسن عسکری علیه السلام
صبریه:امام حسن عسكري عليه‏السلام در روز جمعه هشتم ربيع الثاني سال 232 هجري قمري در مدينه منوره چشم به جهان گشود. پدر بزرگوار آن حضرت امام هادي عليه‏السلام و مادر مكرمه‏اش بانوي عارفه‏ايست كه به نام‏هاي «سليل»، «حديثه» و «سوسن» خوانده مي‏ شود.
دیانت خردمندانه
وبلاگ سبک زندگی نوشت:
صبریه:جهان امروز با دو نوع برداشت از اسلام روبه رو است اسلام رحمت و اسلام خشونت
صبریه: رشد عقلانی، ضامن پایداری ازدواجReviewed by Aryan♥ on Dec 31Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، این پژوهش در ١٧ استان قم، خوزستان، سیستان و بلوچستان، تهران، بوشهر، خراسان‌رضوی، آذربایجان‌شرقی، گلستان، مازندران، ایلام، اصفهان، هرمزگان، البرز، کرمانشاه، کرمان، زنجان و همدان با جامعه آماری ۵٠٠ نفری از زنان و مردان زیر ٣۵ سال…
صبریه: توجه به مسائل حاشیه ای مانند ازدواج کودکان که درصد اندکی از ازدواج ها را شامل می شودباعث بازماندن از رسیدگی و توجه ویژه به مشکلات اصلی مانند بالارفتن سن ازدواج و کاهش ازدواج است.
فرهنگ سازی سبک زندگی اسلامی
صبریه:700کارگاه فرهنگ سازی سبک زندگی اسلامی ‏توسط بسیج خواهران در 90روز انجام شد.

صفحه‌ها