مطالب گنبد طلایی

سرپرست بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه:
سرپرست بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) گفت:آراستگی و داشتن پوشش مناسب علاوه بر امنیت روانی در فرد و جامعه در تحکیم بنیان خانواده نقشی موثر دارد که عدم رعایت آن بسیار آسیب زا خواهد بود.
محرم
صبریه: هر ملتی برای بقا و موفقیت خویش نیاز به عامل وحدت و اجتماع داردو عامل رهایی بخش انسان ها از چنگ استبداد و استعمار و عامل وحدت مردم ایران ، مراسم عزاداری بر سالار شهیدان است.
در گفت وگو با کارشناس طب اسلامی مطرح شد:
یک کارشناس طب اسلامی با اشاره به اینکه رحم در دوره قاعدگی دارای خون زیاد و مستعد عفونت است، اظهارداشت: طهارت و استحمام دردوران قاعدگی باعث جذب رطوبت به رحم (دهانه رحم در این دوره باز است) و زمینه کیست تخمدان و توده های رحم را فراهم می سازد.
یک مدرس حوزه و دانشگاه:
یک مدرس حوزه و دانشگاه گفت: واقعه غدیر با معرفی امام علی (ع) ، امامت و ولایت را آغاز نموده و حرکتی عظیم برای تداوم اسلام بوده است.
الگوهای فرهنگ بومی و دینی
یک مدرس حوزه علمیه:
یک مدرس حوزه علمیه گفت: باید الگوهای فرهنگ بومی و دینی را تقویت و پاسدارای کنیم تا الگوهایی درجامعه مورد توجه قرارگیرد که با اصول و ارزش­های جامعه­ ما به ویژه مذهب ما یکسان و هماهنگ باشد.
سبک زندگی اسلامی تحت الشعاع مشارکت اجتماعی زن  است
صبریه: اشتغال زنان مانند هر پدیده ی دیگری دارای وجوه مثبت و منفی است. و لازم است که اهمیت و تأثیرگذاری این محاسن و معایب را بر فرد، خانواده و جامعه در نظر گرفت تا بتوان به یک قضاوت کلی از ترسیم جایگاه زن در مشارکت های اجتماعی دست یافت.
مدیر مرکز تخصصی مهدویت استان کرمانشاه :
مدیر مرکز تخصصی مهدویت استان کرمانشاه گفت: در دهه امامت و ولایت، ۷ نقطه از استان کرمانشاه میزبان بازسازی واقعه غدیر می‌شود.
عرفه
صبریه :شب و روز عرفه اعمال خاصی دارد که به آن در متن اشاره شده است.
 آیا فشار قبر واقعیت دارد؟
صبریه: فشار قبر در واقع فشار وابستگی هاست و هیچ ربطی ندارد که شخص قبر دارد یا ندارد.این فشار هیچ ربطی به شب زمینی ندارد و میتواند از لحظه مرگ شروع گردد.
تربیت دینی
صبریه: تربیت دینی ، ایجاد بستری مناسب برای هر چه بهتر شکوفا شدن استعدادهای فرد از درون در جهت بعد اعتقادی و گرایشی است.
امربه معروف و نهی از منکر
صبریه: فریضه امر به معروف ونهی از منکر عالی ترین و شریف ترین واجب دینی است که بر فرد فرد مسلمانان واجب گردیده تا فضای عمومی جامعه سالم، مطمئن و آرام برای زندگی و رشد انسانها باشد وامربه معروف و نهی از منکر در حقیقت ایجاد ستاد نظارتی بر همه ی اموربرای رسیدن به رستگاریست.
مدرس حوزه و دانشگاه:
مدرس حوزه و دانشگاه گفت:قرآن می گوید در مقابل دشمنان تجهیز شویم پس باید از ابزار فضای مجازی و رسانه تحت امر خود استفاده کنیم . دشمن از فضا خوب استفاده می کند چون به لحاظ ساخت و محتوا جلو افتاده ولی امکان غلبه وجود دارد به شرط آنکه خود و فرزندان را به دانش استفاده تجهیز کنیم .
نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه:
نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: باتغییرسبک زندگی دین به سختی حفظ می شودو تغییر مدل زندگی و ظاهر افراد بیانگر تغییر سبک زندگی است که دشمنان طرح ریزی نموده اند پس حضور و تلاش برای مقابله با این مهم وظیفه ی همگانی است که معلمان و مدیران اولین سنگربانان مبارزه با تغییر سبک زندگی هستند.
صبریه: بیماری‌های روحی روانی که امروزه بسیاری به آن مبتلا شده‌اند، ناشی از تجمّل گرایی است. بخشی از این افسردگی‌ها و بیماری‌های مربوط می شود به حسادتها و چشم و هم چشمی ها که متاسفانه در اغلب خانواده ها کم و بیش دیده می شود.
کرامت اکتسابی
صبریه: در حقيقت انسان ها استعداد رسيدن به كمالات را دارند و کرامت نیز یکی از این کمال هایی بشری است.

صفحه‌ها