مطالب گنبد طلایی

شغل اجتماعی شخصیت واقعی وسازنده ی یک زن نیست
یک مدرس حوزه علمیه:
یک مدرس حوزه علمیه گفت: زن در ساخت وبقای جامعه انسانی نقش اساسی وجایگاهی والا دارد که نباید با شغل اجتماعی در یک سطح قرار گیرد.
 الگوی زهرایی بهترین سرمایه ی زن ایرانی است
صبریه:برای شناخت نقش بانوان در پیشبرد اهداف انقلاب باید صبورانه تاریخ را انقلاب را ورق زده و از لابلای اوراق آن بانوی مسلمان ایرانی را بشناسیم؛ بانویی که ارزشها و اعتقاداتش ریشه در مکتب حضرت زهرا (س) و حضرت زینب (س) است.
صبریه: مهیا کردن زمینه های ظهور حضور زنان با نقش های مستقیم که کارکرد و عمل خود وغیر مستقیم که در تربیت نسلی مهدوی است را در کنار مردان مطلبد.
دید و بازدید عید یا صله رحم برکات زیادی دارد
صبریه:یکی از زیباترین سنتهای اسلامی و آموزه های انسانی و از رویکردهای معرفتی که می تواند آثار و برکات بسیاری هم برای فرد فرد افراد جامعه و هم برای فضای کلی اجتماع به همراه داشته باشد، مقوله صله رحم و دید و بازدیدهای قومی است که در ایام عید و تعطیلات سال نو احیا می شود.
سفره فقرا را نیز در عید رونق ببخشیم
یک مدرس حوزه و دانشگاه:
یک مدرس حوزه و دانشگاه گفت:با حذف بی تفاوتی به همنوع و دستگیری فقرا از روی مهر ،می توان سلامت اجتماعی را افزایش داد.
فاطمه زهرا سلام اللّه عليها عاليترين الگوهای قابل پيروی است
صبریه:يكي از عاليترين الگوهای قابل پيروی برای انسانها بويژه زنان ، حضرت صديقه طاهره ، فاطمه زهرا سلام اللّه عليها است وارائه الگوهای رفتاری آن حضرت در جامعه نیازمند توجه است.
صبریه:ناهماهنگی در مصرف علل ایجاد طبقات رفاهی مختلف در جامعه است.
نماز خواندن با بلوز و شلوار برای بانوان
صبریه:نمازخواندن با لباس داخل منزل مثل بلوز و شلوار(بدون حضور نامحرم) به شرط اینکه این میزان پوشش را ایجاد کند اشکالى ندارد، هر چند پوشش با چادر برای نماز بهتر و مناسب تر است.
اکتفا کردن به ضروریات زندگی قناعت  است
صبریه:نقطه مقابل تجمل گرایی، که انسان را از ذلت و خواری دور می‌کند، مسئله قناعت است .
عیب جویی
صبریه:عیب جویی و خرده گیری از دیگران است و خرده گیری، افزون بر آثار زیانبار گوناگون، عامل واگرایی اجتماعی نیز می باشد که بزرگ ترین خطر برای جوامع بشری است.
حضرت فاطمه زهرا (س) الگویی منحصر به زمان و مکان نیست
به مناسبت سالروز شهادت حضرت صدیقه طاهره؛
صبریه:هر یک از رفتارهای حضرت زهرا(س) دارای حقیقت است که آن را به سادگی و با تحلیل و استنباط می‌توان در همه زمان‌ها ‌و در همه ابعاد فردی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی به کار برد پس ایشان به عنوان اسوه و الگویی منحصر به فرد در هر زمان و مکانی هستند.
حکمت عزاداری دو نوبت درسال برای حضرت زهرا(س)
صبریه:علت فرهنگی وسیاسی حکمت عزاداری دو نوبت درسال برای حضرت زهرا(س) است
وبلاگ یاس نوشت:
صبریه:یکی از موضوعاتی که در اغلب جوامع در اکثر ادیان مورد بررسی قرار گرفته ، این است که گستره دین در زندگی به چه میزان است؟ و همواره پاسخهای گوناگونی در قبال این پرسش شکل گرفته است.
حجاب، به معنای منزوی کردن زن نیست
صبریه:بیانات رهبر انقلاب پیرامون مسئله عفاف و حجاب راهگشایی بسیاری از مشکلات بی حجابی در جامعه است.
اجرای درست امور توسط دولتمردان مهمترین عامل انتقال ارزشهای انقلاب است
نماینده مردم شهرستان سنقروکلیایی:
نماینده مردم شهرستان سنقروکلیایی گفت: مهمترین کار برای انتقال ارزشهای انقلاب اسلامی به نسل های جدید این است که دولتمردان و مجریان امور کشور را درست و اسلامی انجام دهند.

صفحه‌ها