20. شهريور 1396 - 12:52   |   کد مطلب: 23124
یک مشاور خانواده گفت: خیانت شامل برقراری ارتباط جنسی یک فرد متأهل با جنس مخالف، خارج از چارچوب خانواده (غیر از همسر) است که اشاعه دهنده فساد در جامعه و متزلزل شدن و از هم پاشیدن خانواده است.
خیانت

مریم قلعه نکی مشاور خانواده در در گفتگو با خبرنگار صبریه اظهار داشت:ازدواج یکی از مراحل مهم در زندگی انسان به شمار می رود، که در سلامت جسمانی و روانی فرد و جامعه موثر است.

 

وی ادامه داد: یکی از آسیب های اجتماعی که امروزه گریبان گیر بیشتر خانواده ها شده، خیانت است که خانواده را از حالت تعادل خارج و مشکلات بسیاری را به دنبال خود دارد.

 

قلعه نکی افزود:خیانت یکی از دلایل طلاق و از هم پاشیدن ازدواج است  و طبق مشاهدات افرادی که از زندگی زناشویی خود خشنود نیستند چهار بار بیشتر از سایر افراد مرتکب بی وفایی و خیانت می­شوند.

 

این مشاور خانواده گفت: خیانت، عبور از فرد از مرز رابطه­ی زناشویی با برقراری صمیمیت فیزیکی یا عاطفی فرد با فردی خارج از حیطه زناشویی است.

 

وی بیان کرد: خیانت شامل برقراری ارتباط جنسی یک فرد متأهل با جنس مخالف، خارج از چارچوب خانواده (غیر از همسر) است که اشاعه دهنده فساد در جامعه و متزلزل شدن و از هم پاشیدن خانواده است.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار

سلامت نیوز
فوت وفن
هواشناسی کرمانشاه
پايگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی)
پویش- دخترانه- ما زنده ایم
تلگرام صبریه
پارلمان مجازی ایران