1. اسفند 1396 - 9:55   |   کد مطلب: 23650
مدرس حوزه و دانشگاه گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) برای هر زن و مردی نیز الگو است و صرف زن بودن ایشان اسوه و الگو بودن حضرت زهرا(س)به قشر زنان مختص نمی گردد حتی حضرت ولی عصر (عج) نیز با بیان عبارت «و فی ابنه رسول الله اسوه حسنه »به معنی « دختر رسول خدا برای من الگوی نیکویی است ».

سمیه جمشیدی مدرس حوزه و دانشگاه  در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی صبریه اظهار داشت:شهادت حضرت زهرا(س) دل امام عصر(عج) مارا خون می کند و دل تمام مسلمان حقیقی را ماتم زده می سازد .

 

وی ادامه داد:سیره حضرت فاطمه(س) قابل پیروی است و اعمال و رفتار این بانوی بزرگوار الگویی همه جانبه و قابل اعمال بر هرعصری است بدان معنی که حضرت فاطمه زهرا (س) الگویی منحصر به زمان و مکان نیست.

 

جمشیدی افزود: البته حضرت فاطمه زهرا(س) برای هر زن و مردی نیز الگو است و صرف زن بودن ایشان اسوه و الگو بودن حضرت زهرا(س)به قشر زنان مختص نمی گردد حتی حضرت ولی عصر (عج) نیز با بیان عبارت «و فی ابنه رسول الله اسوه حسنه »به معنی « دختر رسول خدا برای من الگوی نیکویی است ».

 

وی بیان کرد:رفتارهایی حضرت فاطمه (س) در همه بعدهای خانوادگی،همسرداری،تربیتی، سیاسی،ولایت مداری،فرهنگی و عبادی الگویی ویژه و خاص است که همه را برآن می دارد که در تمام امورات زندگی خود پیرو چنین اسوه ای باشند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار

سلامت نیوز
فوت وفن
هواشناسی کرمانشاه
پايگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی)
پویش- دخترانه- ما زنده ایم
تلگرام صبریه
پارلمان مجازی ایران