نمایش 1 - 10 از 1503
 اهمیت دید و بازدید و برگزاری جشن  عید نوروز چیست؟
صبریه: اعتماد دوباره به خود و دیگران و خوش بینی به زندگی دلیل اهمیت دید و بازدید عید نوروز است.
عید نوروز بازتاب اعتدال بهار جهانی
صبریه:عید نوروز با معرفی یک نماد انسانی و طلب زیبایی همراه تولد دوباره زمین ، جشن و تکاپوی اعتدال بهاری همواره مورد توجه مردم جهان و ایرانیان بوده است .
به مناسبت روز میلاد حضرت فاطمه سلام الله
صبریه:بهار امسال با خود میلاد بانوی آب و آیینه را آورده است. بانویی که در تک تک خوبی های دنیا اسوه است. همسر، دختر و مادری نمونه که الگوی زندگی زنان مسلمان معرفی شده است. به همین مناسبت در این گزارش قصد داریم تا به تحولاتی که مادران می توانند در سرنوشت کودکان خود ایجاد کنند و همچنین نقش تربیتی مادران در ایجاد بصیرت در فرزند با الگوی گیری از حضرت زهرا (س) بپردازیم.
 الگوی زهرایی بهترین سرمایه ی زن ایرانی است
صبریه:برای شناخت نقش بانوان در پیشبرد اهداف انقلاب باید صبورانه تاریخ را انقلاب را ورق زده و از لابلای اوراق آن بانوی مسلمان ایرانی را بشناسیم؛ بانویی که ارزشها و اعتقاداتش ریشه در مکتب حضرت زهرا (س) و حضرت زینب (س) است.
دید و بازدید عید یا صله رحم برکات زیادی دارد
صبریه:یکی از زیباترین سنتهای اسلامی و آموزه های انسانی و از رویکردهای معرفتی که می تواند آثار و برکات بسیاری هم برای فرد فرد افراد جامعه و هم برای فضای کلی اجتماع به همراه داشته باشد، مقوله صله رحم و دید و بازدیدهای قومی است که در ایام عید و تعطیلات سال نو احیا می شود.
توصیه هایی برای کاهش مشکلات جسمی زنان بعد از خانه تکانی
چگونه از عواقب بعد از خانه تکانی جلوگیری کنیم؟
صبریه: با رعایت و در نظر داشتن نکات بسیار ساده و ابتدایی می توان ایمنی و سلامت بدن را حفظ نمود تا بدون آن که به سلامتی فرد خدشه ای وارد آید، بتواند به امور مورد نظر خود رسیدگی کند.
ترجمه؛
صبریه: "ارزش های خانواده" و درک مردم از آن به معنای واحد خانواده، ازدواج، اخلاق، صداقت و دین است
زنان
صبریه: زنان نسبت به مردان مضطرب تر هستند چون زنان تحت تاثیر عواطف منفی قرار می گیرند.
حجاب
ترجمه؛
صبریه:حجاب یک نوع از "صفحه نمایش" بین زن مسلمان عفیف و پاکدامن و شر است.
صبریه:تربیت مدبرانه، صمیمیت و گرمای عاطفی را با قاطعیت حدود رفتاری در هم می‌آمیزد و جوی ایجاد می‌کند که به نوجوان اجازه می‌دهد عقاید و آرای خود را ابراز کرده و فردیت خود را شکل دهد.

صفحه‌ها