نمایش 1 - 10 از 1535
هر اقدام نیکی در ماه رمضان عبادت است
صبریه:در این ماه حتی خوابیدن و نفس کشیدن نیز عبادت محسوب می شود از ‏آنجا که پیامبر (ص) می فرماید: «در ماه مبارک رمضان نفس کشیدن و ‏خوابیدن عبادت محسوب می شود»حال اگر کسی در این ماه به عبادت و ‏کار بپرداز ثوابی بیش از این خواهد داشت‎.‎
صبریه: الگویی که رهبر معظم انقلاب برای تمام جهان و تمام عصرها معرفی می‌کنند ، زن مجاهد انقلابی ایران اسلامی است و آن زن الگوی سوم زنان جهان است.
صبریه: بدپوششی و بی حجابی هیچ گاه عادی نمی شود و جایگزینی در وجود ندارد شاید در نگاه تفاوت ایجاد کند و این عادی نشدن حتی در غرب نیز با استفاده ابزاری درتبلیغ کالاها و شبکه های تلویزیونی شان از زن های برهنه ، مورد تایید است و حضور نامناسب افراد در جامعه با ظاهری محرک در حقیقت تجاوز به حقوق دیگران خواهد بود.
صبریه:اگر پدر یا مادری می‌خواهند به فرزندشان توجه بیشتری کنند توصیه ما این است که قدرت را بر اساس شایستگی و مهارت فرزندشان به آن‌ها هدیه دهند.
صبریه: رئیس جمهور آینده هر که باشد، باید گوش به امر ولایت باشد و بس، چرا که مردم ما ثابت کرده اند با مسئولی که در خط انقلاب و امام و رهبری نباشد، عقد اخوت نبسته اند! رئیس جمهور آینده هر که باشد، باید با فساد و رانت و ویژه خواری در عمل مبارزه کند حتی اگر دامنه اش در نزدیکان و کابینه اش باشد.
جناب رئیس جمهور دیگر چوب خط اشتباهاتتان پر شده است
من به روحانی رای نمیدهم؛
صبریه: در دولت تدبیر و امید تصمیماتی گرفته شد که به نظر بسیاری از دلسوزان اشتباه بوده است وبار دیگر برای ثبت در تاریخ و یادآوری به جنابعالی تکرار می نماییم چوب خطتان پرشده است و به شما رای نمیدهیم.
زنان نقش چشمگیری در انتخابات دارند
صبریه:زنان 50 درصد جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند و وظیفه دارند رای دهند وآنان باید تلاش کنند که اصلح‌ترین کاندیدا را انتخاب کنند.
ترجمه؛
صبریه:در اسلام بـراى تـشـكيل خـانـواده ، استانداردهايى معرفى شده است . هرقدر اركان تـشكيل دهنده خانواده با آن استانداردها منطبق باشند به همان مقدار از شايستگى و برترى بـرخـوردار خـواهـنـد بـود. در روايات ، ويژگي‌هاى فراوان براى شايسته ترين زنان و مردان بيان شده است و در سيره معصومين (ع ) نيز ارشاداتى وجود دارد كه مى توان از آنها خـانـواده هـاى بـرتـر و شـايـسـتـه را شـنـاخـت .
 نگاه اسلام به جنس زن عادلانه است
صبریه: دين اسلام اين تصورت واهی و جاهلانه در خصوص عدم عدالت و توازون درخصوص زنان را شديدا رد می کند و زنان را با مردان برابر و مساوی قرار می دهد.
اوقات فراغت زنان
صبریه: حل مشکل اوقات فراغت زنان و ایجاد فضای مختص بانوان موضوعی است که باید مد نظر قرار بگیرد چون سلامت روانی و جسمی زنان بر سلامت پیکره ی جامعه موثر خواهد بود.

صفحه‌ها