نمایش 1 - 10 از 1665
صبریه: کلید صبر کسی را باشد اندر دست هر آینه در گنج مراد بگشاید به شام تیره محنت بسازد و صبر نما که عاقبت سحر از پرده روی بنماید.
صبریه: توکل موثرترین روش مقابله با مشکلا ت زندگی است.
صبریه:ما گرفتار بحران مدیریت در این کشوریم.تا دلتان بخواهد حجت السلام ، دکتر ، خلبان ، ملوان داریم اما مدیر چطور؟چرا مثل مربی فوتبال، مدیر وارد نمی کنیم؟ چند نفرمان کُشته بشود تا قبول کنند «مدیریت بحران» نمی دانیم؟ یک باران، یک سیل کوچک، یک آتش سوزی در این کشور جنازه تولید می کند.
صبریه:همه نعمت‌ها و بلاها، وسيلة آزمايش‌اند و به يک معنا تمام جهان، آزمايشگاه انسان است.
صبریه: گذراندن بیش از اندازه زمان مقابل صفحه مانتیور و نداشتن زمان کافی برای فعالیت های دیگری از قبیل مطالعه، بازی و سرگرمی های قدیمی بدون قاعده و قانون و مملو از تخیل، می تواند مغز کودکانمان را به نحوی شکل بدهد که در این دنیای جدید دیوانه وار تکنولوژی به اندازه کافی کامیاب نشوند.
صبریه: اگر هم زن و هم مرد مراعات حدود الهی را بکنند مسلماً در جامعه هم تأثیر گذارند و تأثیر آن را بر روی خانواده خود نیز خواهند دید.
صبریه: بسیاری از ویژگی های شخصیتی کودک تحت تأثیر ویژگیهای شخصیتی و شیوه های فرزند پروری والدین است والدین براساس الگوها و آرمانهای فرهنگی خود کودکان را به شیوه های گوناگون پرورش می دهند.
صبریه: زن می‌تواند با سازماندهی و مدیریت صحیح بین درآمد و مصرف توازن برقرار سازد، زنان به عنوان عامل نیروی کیفی کار، در جریان بهره وری و تولید ناخالص ملی ایفای نقش نمایند.
صبریه:اربعین، چهلمین روز شهادت امام حسین (ع) است که جان خود و یارانش را فدای دین کرد. از آنجا که گرامیداشت خاطره شهید و احیاء اربعین وی، زنده نگهداشتن نام و یاد و راه اوست و زیارت، یکی از راههای یاد و احیاء خاطره است، زیارت امام حسین (ع) بویژه در روز بیستم ماه صفر که اربعین آن حضرت است، فضیلت بسیار دارد.
صبریه: قطع ارتباط با دنیای حقیقی توشه ی استفاده نامحدود کودکان از تبلت و موبایل است.

صفحه‌ها