20. مهر 1396 - 9:02   |   کد مطلب: 23220
صبریه: هر چه میانگین سنی ازدواج از حد متعارف افزایش یابد به همان نسبت مشکلات روحی روانی و آسیب های اجتماعی در جامعه هم بیشتر خواهد شد.

یادداشت پایگاه خبری تحلیلی صبریه ؛دشمن در جنگ نرم با ترویج مسائلی همچون مصرف گرایی، محوریت قرار دادن لذات مادی، تجمل گرایی، اشاعه بی بند و باری اخلاقی، استفاده از الگوهای کاذب و بد حجابی، تضعیف اعتماد به نفس بانوان و غیره می خواهد مسلمانان را به سرنوشت اسفناک غرب دچار کند.

 

ماهواره را سلاح بی صدای شلیک آسیب های اجتماعی به سوی کشورهای مسلمان است بررسی ها نشان داده که سریال ها و فیلم های پخش شده از شبکه های بیگانه، وفاداری همسران به یکدیگر و حتی حق نظارت بر فرزندان را به طرز زیرکانه ای زیر سئوال برده و در پی اقناع بیننده برای بی توجهی به آداب و رسوم و هنجارهای دینی و اجتماعی است.

 

تلاش برخی شبکه های مجازی اجتماعی، سایت های اینترنتی و شبکه های ماهواره ای برای ترویج بی رغبتی به سنت ازدواج است و هر چه میانگین سنی ازدواج از حد متعارف افزایش یابد به همان نسبت مشکلات روحی روانی و آسیب های اجتماعی در جامعه هم بیشتر خواهد شد.
 

 

استفاده ابزاری شبکه های ماهواره ای از بانوان برای زمینه سازی وقوع جرائم در میان جامعه مسلمانان را یک ترفند برجسته و اساسی است که مبین اسلام بر جایگاه والای زنان در سلامت خانواده، تربیت صحیح فرزندان و امنیت و سلامت اجتماعی تاکید مضاعف داشته است.

 

زنان و مادران معرفی شده در ماهواره، افرادی هستند که صرفا به دنبال توجه به ظاهر و جلب توجه نامحرم برای تایید خویش بوده و جز آن هنری ندارند و قصد دارند بانوان پاکدامن مسلمان را نیز به این بیراهه بکشانند.

 

برای استفاده بهینه از برنامه شبکه های ماهواره ای بیگانه می توان فرهنگ سازی کرد برای تناول اجباری غذای مسموم نمی توان فرهنگ سازی کرد و در صورت مصرف، باید منتظر بیماری بود چرا که خیلی از برنامه های ماهواره ای مصداق تغذیه فکری و ذهنی آلوده می باشند و خانواده ها به هیچ وجه نباید از برنامه های این رسانه در محیط خانواده استفاده کنند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار

سلامت نیوز
فوت وفن
هواشناسی کرمانشاه
پايگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی)
پویش- دخترانه- ما زنده ایم
تلگرام صبریه
پارلمان مجازی ایران