نمایش 1 - 10 از 278
صبریه: کم ترین عارضه اجتماعی اعتیاد در زنان متلاشی شدن خانواده است
صبریه: در پرتو انقلاب اسلامی «تحول روحی و فکری» ،« تحول الهی »و «تحول اجتماعی در قالب خدمات و ...»در زنان رخ داد.
صبریه:خانواده محل تجلی بسیاری از خواسته های جامعه است و شکوفایی هر جامعه ای در شکوفایی نهاد خانواده نهفته است ، مدیریت هر خانواده نیز نقش بسزایی در رشد و شکوفایی سازمان ها اعم از دولتی و خصوصی دارد و بسیاری از اصول و مقررات سازمان ها نیز نشأت گرفته از اصول و مقررات حاکم بر خانواده ها می باشد .
صبریه:فعالیت ورزشی منظم و با قاعده تاثیری زیادی بر کاهش افسردگی دارد.
صبریه: یکی از علل اصلی بروز پدیده خودکشی در نوجوان ، پدیده ی کاهش اعتقادات دینی است که دو مرجع خانواده و مدرسه در این امر مسبب می باشند.
صبریه: از آنجا که دختران، همسران و مادران آینده خواهند بود، خداوند در فطرت آنها شرایط و روحیات لازم مادری و همسری را قرار داده است پس باید در پرورش و تربیت دختران دقت و توجه خاصی مد نظر باشد.
صبریه:هر زنی خصوصیات ظاهری خاص خود را دارد و در مقابل مردها نیز دیدشان متفاوت است و به همین دلیل است که خداوند می‌فرماید زنان خود از دید نامحرمان بپوشانند تا از نگاه‌های هوس آلود پنهان مانده و از سوی مردان مورد آزار قرار نگیرند.
صبریه:در جامعه ما خانم ها بیشتر از آقایان از طلاق آسیب می بینند. خانواده ها در ایران به دخترها با دید دیگری نگاه می کنند. آنها در این موارد سعی می کنند دختری را که طلاق گرفته، حفاظت کنند.
صبریه:لازم است از ظرفیت زنان برای فرهنگسازی در عرصه اقتصاد مقاومتی استفاده کرد. به طوری که با ارائه کارگاه‌های اموزشی و تربیت زنان خانه دار توانمند در زمینه مشاغل خانگی و توجه به ظرفیت‌های زنان در تحقق اقتصاد مقاومتی در جهت هدایت و حمایت زنان گام برداشت.
صبریه: بعضی تربیت ها جایگزین ناخواسته تربیت والدین است، این روزها تربیت منحصر به خانواده نیست، بلکه وقتی فرزند وارد رده سنی «نوجوانی» شد و با همسالان رابطه دوستانه برقرار کرد، موارد دیگری هم در تربیت او دخیل می شوند، بنابراین در دوران مدرسه و مخصوصا در سن بلوغ، حضور والدین و مخصوصا مادر برای حمایتهای تربیتی و عاطفی بیشتر، بسیار لازم و ضروری است.

صفحه‌ها