نمایش 1 - 10 از 141
صبریه: مسواک برقی ما را به تمام هدف‌هایی که برای سلامت دهان و دندان بیمار مد نظر داریم، می‌رساند. تورم لثه را کاهش می‌دهد، حساسیت دندانی را کم می‌کند و پلاک‌ها را که باعث پوسیدگی می‌شوند از دندان پاک می‌کند. مسئله اینجاست که بعضی از بیماران به علت گرانتر بودن این مدل نسبت به مدل دستی نسبت به انتخاب آن تردید می‌کنند؛ در‌حالی‌که هر سرمایه‌گذاری برای حفظ سلامت دندان ارزشش را دارد.
صبریه: برای این که درک بهتری از ارتباط آب با عملکرد مغز داشته باشید، برای‌تان می‌گوییم که آبرسانی کافی به بدن چگونه می‌تواند شما را هشیارتر کند.
صبریه:فعالیت ورزشی منظم و با قاعده تاثیری زیادی بر کاهش افسردگی دارد.
صبریه:برای حفظ سلامت و یک زندگی سالم، مصرف غذای سالم ‏واختصاص دادن یک وعده ی غذایی به سبزیجات ضروری است .‏
صبریه: در زنان ورزش اهمیت خاصی دارد، چراکه در درمان و پیشگیری از بیماری پوکی استخوان موثر است و ورزش‌هایی که با فشار بر استخوان‌ها بخصوص پاها همراه است، مثل پیاده‌روی و وزنه‌برداری که در کاهش روند پوکی استخوان بسیار موثر است.
صبریه: ورزش و احساس قدرت آن باعث می شود ذهن آرام بوده و اعتمادبه نفس بالا رود این موضوع با توجه با اینکه زنان با ورزش به تناسب اندام هم میرسند بیشتر جلوه می نماید.
صبریه: استواری و دوام يک جامعه سالم بی شک در گرو سلامت يكايک اعضای آن است پس اهميت ورزش زنان از جهات مختلف دارای اهميت می باشد .
صبریه: ورزش در به وجود آمدن اعتماد به نفس نیز بسیار مؤثر است و زمینه مناسب برای فعـالیت های اجتماعی متکی به امید و تلاش را فراهم می سازد.
سرماخوردگی
صبریه: سرماخوردگی بیماری «خود محدود شونده» است و معمولاً در افراد عادی، ظرف یک هفته تا ده روز بهبود می یابد
امید محرک زندگی
صبریه: مهم ترین اثر و کارکرد امید در زندگی بشر را آسان شدن سختی ها و تقویت روحیه انسان است و به این معنا که انسان برای هر عملی می بایست انگیزه ای داشته باشد و هرچه کار سخت تر و دشوارتر باشد. می بایست امید به بهره وری و بهره مندی نیز بیش تر باشد.

صفحه‌ها